Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos mobilomon van egy...

Androidos mobilomon van egy kedvenc jatekom de az a gond hogy surun kilep a jatekbol csak ugy magatol. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Surun kilep csak ugy magatol. Online is lehet jatszani es most az elobb is azert vesztettem mert a telom egyszeruen csak ugy kidob a jatekbol. Kilep bezarja azt. Mi lehet a gond?? Nem gyenge mobilom van 3GB ram van benne es 32GB belso tarhely. Meizu M6 mobil egyebkent. A jatek 2 GB ot foglal viszont a mobilomon van meg 14GB szabad hely mivel en tenyleg csak azt toltom le amire szuksegem van. Miert tortenik ez?? Egyaltalan ez a jatek vagy a mobil hibaja?? Es mit lehetne tenni??

2018. nov. 30. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevered a szezont a fazonnal. A tárhely (32GB) (ROM) és a memória (3GB) (RAM) nem ugyanaz. A tárhellyel egyáltalán nem függ össze, hogy egy játék jól fut-e egy készüléken. A RAM- nak már több köze van hozzá, de a 3GB a legtöbb játékra még elég. Amire én gyanakszom, az a gyenge processzor és GPU. Nem tudsz vele mit kezdeni, ez ennyit tud. 130€-ért ne várj sokat semmilyen készüléktől.
2018. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melyik az a kedvenc játék egyébként?
2018. nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Igazabol az meg kimaradt hogy ket napja frissitest kapott a jatek es azota csinalja ezt. Azelott nem csinalta.
2018. nov. 30. 15:16
 4/5 A kérdező kommentje:
Yugioh Duel Links
2018. nov. 30. 15:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólónak igaza lehet! Ez nem egy kifejezetten játékra alkalmas készülék, nem túl erős hardveres szempontból. Egy hétköznapi használatra bőven alkalmas, megbízható, belépő szintű telefon, de semmi több. 40 ezerért sajnos ennyit tud. Nem rossz készülék a maga kategóriájában, csak nem játékra találták ki. Nekem Meizu M5 3/32-öm van, gyakorlatilag ugyanaz a hardver van benne, mint az M6-ban és teljesen stabil a rendszer, igaz, én nem játszom rajta. Ezt sajnos el kell fogadni ennyi pénzért! Viszont ha nem túl nagy hardverigényű a játék, akkor a frissítésénèl szúrhattak el valamit! Ez a másik opció, ami eszembe jutott, más ötletem most hirtelen nincs!
2018. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!