Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tapasztalt iPhone 7 felhasznál...

Tapasztalt iPhone 7 felhasználók! 32 gb mire elég?

Figyelt kérdés
Le akarom tölteni a fb-t, messengert, instát, snapet, 5-6 játékot, 130 zenét, és pár ezer képet. Erre elég 32gb?

2018. dec. 1. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:

A programokat elviszi. Zenék az enyémen nincsenek is(Soundcloudon hallgatok)

Képek férnek rá bőven, ha nem zavar, hogy az icloud (ingyen) tárhely kicsi

2018. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2018. dec. 1. 22:08
 3/10 anonim válasza:

Nagyon kevés.

Ha belegondolsz, hogy 1-1 FHD film 11 GB, akkor hamar rájössz, hogy nem elég semmire.

Nekem csak a zenéim is 16Gb-ot foglalnak. Erre jön rá az appok, sorozatok, képekt stb..

2018. dec. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem a telefonon szoktam filmeket nézni, arra ott a számítógép. A mostani telefonomon kb 180 zene van, ami 1 gb-t sem foglal. Egyik barátom azt mondja, neki 29 app van letöltve, a 16 gb-os iPhone 6-jára. A másik barátnőmnek meg 128 gigás iPhone 7-je van, és felesleges ilyen nagy tárhely, és még gyorsabban is merül. Nem tudom, mit higgyek.
2018. dec. 2. 13:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán elég. Mondjuk ez a pár ezer kép relatív. Jobban jársz egy 128gb-os modellel, vagy felhőben tárolod a képeket. :)
2018. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi.
2018. dec. 8. 14:17
 7/10 anonim válasza:

Van egy ismerősöm akinek mindíg a legkisebb tárhelyes iPhone jai voltak. Most a 7 es 32 GB nál úgy oldotta meg, hogy zenéket csak AppleMusic-on(előfizetve) vagy Spotify-n hallgat. Képeit folyamatosan lementi, vagy törli ami nem kell, igaz így is néha én kamerázok neki valamit ha éppen betelt a memóriája. A felhőben amellyi alap szabad helyed van szerintem az édes kevés, de a legfontosabb adataidat fogjukrá, hogy eltudod menteni.


Összeségében, el lehet lenni a minimális tárhellyel, de én annak a híve vagyok, ha már egyszer veszek egy aránylag drága telefont, akkor már kiperkálok érte többet, csak azért is hogy a következő pár évben kényelmesen tudjam használni.

2018. dec. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Úgy látom saját magadat győzködöd, hogy elég.

Én leírtam. Nekem Androidom van, de még 128Gb-os kártyával + 64 GB belső tárhellyel is neccesen jövök ki.


A telefonomat ugyanis úgy használom mint egy mobil számítógépes eszközt, nézek rajta filmeke, olvasok mangát, sorozatokat, könyveket. Fotózok.

Elmult évekből több ezer kép van rajta, kb. 8000 zeneszám, applikációk, tankönyvek. Csak tankönyvtáram (szak könyvek egyetemhez) kb. 12 Gb-ot tesznek ki.


Szerintem egy telefon erre jó, minden egy helyen, ha szükségem van rá akkor ott van.

Nyilván HD meg 4K filmeket TV-nézek, nem minden van rajta, de manapság ha évek óta használsz telefont akkor kell a hely.


Én is anno 16Gb-al kezdtem még 2010-ben, szóval hosszú idő eredménye az hogy 128Gb-ig eljutottam.

2018. dec. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy arra elég, amiket írtál.
2018. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem 64gb-s iPhone 6-osom van és 22gb van felhasználva. Igaz én nem nézek rajta filmeket és zenét is Spotifyon hallgatok de van rajta 5000+ képem és kb 30 app.
2018. dec. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!