Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom, visszanézni a...

Petrovics698 kérdése:

Hogyan tudom, visszanézni a marcius 16 odikai hivasomat, hogy kikkel beszéltem? 20 as-vagyok!?

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már nincs a híváslistádban és nincs mentésed a híváslistáról (mert minek az...) akkor kérd ki a szolgáltatódtól a márciusi hÍváslistádat (csak az általad indított hívások lesznek benne, akik téged hívtak azok nem)
2018. dec. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bemész az ügyfélszolgálatra és ingyen megnézheted.
2018. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Híváslista kiadása 5000.- huf. Ha egyáltalán szóba állnak veled. 5 éve én kértem, igaz csak az előző hónapról.
2018. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Híváslista kiadása 5000.- huf."

Ahogy írtam, a személyes megtekintés díjmentes.

" Ha egyáltalán szóba állnak veled. "

Aki nem megy oda és nem kéri, annak nyilván nem teszik lehetővé a betekintést.

De ha a személyazonosságod tudod igazolni, és te vagy az előfizető, abban az esetben megillet ez a lehetőség.

2018. dec. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!