Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki lehet kapcsolni a gyorstölt...

Ki lehet kapcsolni a gyorstöltést?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy s7 telefonomhoz nem akartam új töltő fejet venni mert amit kaptam azt szerettem volna használni és láttam hogy több fajta töltés módot ír a töltő fej

A telefon beállításaiban van egy olyan opció hogy kábeles gyorstöltés kikapcsolása,az ténylegesen át is vált a sima töltésre? Nem kell új töltőfejet vennem?



2018. dec. 10. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

" ténylegesen át is vált a sima töltésre? "

Nem vicceltek a beállítással, tényleg azt csinálja, aminek látszik.

2018. dec. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"telefonomhoz nem akartam új töltő fejet venni "

Ha már van egy, akkor miért kellett volna másikat venned?

2018. dec. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első*

Nem nagyon értek ehhez sajnálom

Második*

Nem gyorstöltőt akartam hanem sima töltőt de akkor ezek szerint jó a mostani is

2018. dec. 10. 22:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A telefon vezérli az egész töltési folyamatot.

Ha a töltő alkalmas rá, "megkéri" hogy kapcsoljon át a gyorstöltést biztosító nagyobb feszültségű fokozatba.

Ha a menüben letiltod, akkor nem ad ilyen utasítást a telefon, a töltő meg a megszokott 5 voltos töltésnek megfelelően viselkedik.

2018. dec. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell kikapcsolnod a gyorstöltés opciót, mert attól még simán működik automatikusan hagyományos töltéssel is.
2018. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!