Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a xiaomi...

Mi a véleményetek a xiaomi redmi telefonokról? Lehet olyan jó, mint pl a huawei vagy a samsung?

Figyelt kérdés
Épp arról hallottam, hogy a 8 magos full hd-s xiaomit nem veszik be a gsm_be mert ilyen telokat elvileg nem szoktak be venni :d. Gondolom azért mer kínai. Nekem s4 telefonom volt, most adtam el, mert már állandóan fagyott meg minden, és vettem egy xiaomi redmi note 4 - et. Teljesen megvagyok vele elégedve, nagyon gyors teló amúgy és végre örülök, hogy megszabadultam az s4-től, és nem kell várni egy órát, hogy be töltsön a you tube meg a Google.. Stb. És sztem elég sok mindent is tud.
2018. dec. 11. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem redmi 5-öm van, tökéletesen elégedett vagyok vele. Gyors, az aksi sokáig bírja, nincs agyonzsúfolva tök felesleges alkalmazásokkal amit nem tudok kitörölni.. És nem volt drága sem, nagyon megérte! Az tuti hogy ha egyszer cserélnem kell, csak Xiaomit veszek majd.
2018. dec. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is Redmi Note 4-em van (3+32), meg vagyok elégedve vele. Egyetlen hátulütője, hogy az enyém elég sokat van használva (függő vagyok), így tönkre ment az akksija + én kínából rendeltem (nem snapdragon, hanem mtk procival) amiről kiderült, hogy nem egy életbiztosítás, idővel nekiáll izomból melegedni a proci.
2018. dec. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem Redmi 4X van. Másfél éve hiba nélkül működik. A frissítések is még jönnek rá.


Az akkuja már nem olyan, mint új korában, de egy napot még mindig simán kibír.

2018. dec. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha most ez van és elégedett vagy nincs is kérdés.

Hasnáld amíg tudod , aztán majd csere.

Nekem is 5 plus van, de tökéletes.

2018. dec. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!