Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eredeti AKG vagy nem?

Eredeti AKG vagy nem?

Figyelt kérdés

Vettem egy S8-at és mellé kaptam egy AKG fülhallgatót , de a fülhallgatót elhagytam és vettem újjat de úgy érzem hogy ez mintha hamisitvány lenne.

Nem volt semmilyen csomagolása csak egy müanyag és benne a füllhalgató ja meg a fülpárna vagy mi.Egyébként a fülhallgatót innen rendeltem:


[link]


ez egy szlovák cég és ezért is volt nekem gyanus hogy mit akar egy külföldi cég magyarországon de mind1 azt gondoltam ettol meg lehet eredeti de eszre vettem hogy a ,,fülpárnák" hátoldala nem is eggyezik az s8 ban lévő párnák csomagolása hátuljával...kérlek titeket aki jobban ért hozzá az mondja hogy eredeti vagy sem tudni szeretném.A válaszokat előre is köszönöm



2018. dec. 11. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Visszaküldheted ha nem jó.
2018. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 repulo ***** válasza:

Hát, tudod az AKG egy kis garázscég, biztosan csak 1 féle headsettet gyárt, és isteni szerencse, hogy ennek pont jack csatija van, és az pont Androidos kiosztású, különben nem működne az S8-cal rendesen. ;-)

A számon kívül a betűjelölés is megegyezik a telóhoz adottéval?

Hangja rosszabb?

Ez az ár meg biztosan csak véletlen.


[link]

2018. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hangja talán egy kicsit halkabb :)
2018. dec. 28. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!