Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon tetszik a desing, és a...

Nagyon tetszik a desing, és a nagyszüleim is tudnák használni. Ti mit gondoltok erről a mobilról?

Figyelt kérdés

Sajnos én nem vagyok szakértő, szóval várom a véleményeket!


[link]


2018. dec. 16. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Akinek desinge, vegye csak magára :)
2018. dec. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Simán vállalható, nekem csak azért nem kellene, mert túl nagy, az enyémhez képest (igaz, hogy vékonyabb, de az kevésbé előny).

Noha nem vagyok nyugdíjas, viszont hozzájuk hasonlóan otthon létezek (vállalkozás), csak számítógépet használok, semmi szükségem okostelefonra, még SMS-re sem vagyok hajlandó válaszolni, utálom.

Igen, vannak ilyen emberfajták, akit nem hoz lázba egy okostelefon. Ki sem tudnám használni, hiába gondoltam már rá, de minek...

2018. dec. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mintha nem támogatná a magyar nyelvet. De ha ez nem gond egy próbát megér. Én a helyedben inkább a Nokia 3310-et választanám ilyen célra, vagy a Doro valamelyik telefonját.
2018. dec. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hahah első! :D


Minden válasz értékes volt köszönöm! :)

2018. dec. 16. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak ez a dizájn kell, akkor ott a Nokia 225, 230.
2018. dec. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon drága.
2018. dec. 17. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!