Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges az Iphone keszülékc...

Lehetséges az Iphone keszülékcsere, amiatt mert mégsem tetszik a telefon színe? :D

Figyelt kérdés
Tegnap hoztam el a Telekomtól egy Iphone 7-es készüléket részletfizetéssel, arany színben, de rájöttem, hogy a fekete színű jobb lett volna:(

2018. dec. 9. 07:48
 1/6 anonim válasza:
44%

Próbáld meg, tudtommal az első 3 munkanapban az elhozzástól kőtelesek. Bár lehet készülék hibára vonatkozik csak.

Esetleg ha nem, vegyél rá tokot.

2018. dec. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Nincs már vagy 20 éve "3 napos" törvény. Kizárólag az üzlet jóindulatától függ a cserelehetőség. Ha interneten rendelted volna, akkor lenne 15 nap elállási jogod. Azért menj be a T-hez, és kérdezz rá a lehetőségeidre.
2018. dec. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Média Marktba tavaly karácsony körül volt problêmám, készülék problémám, 3 munkanapon belül visszavittem, és kicserélték.
2018. dec. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát azért annyiból nem mind1, mert iPhone-nál az első aktiválástól indul a hivatalos gyári garancia, és onnantól 1 év, szóval ha már beaktiváltad, akkor már kellemetlenebb a dolog...jó persze, a telekom vissza tudja küldeni a gyártónak, de nem köteles, tényleg jóindulatokon múlik.
2018. dec. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most már használd nyugodtan, azt tudtad hogy milyen az a búzás szín előtte is. De tokot úgy is venni kell rá és akkor már tök mindegy milyen színű.
2018. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Búzás szín? Inkább a rose goldra mondanám azt. Én fiú vagyok nekem is iphone 7 goldom van és szerintem nagyon gyönyörű és egyáltalán nem búzás. Szerintem nem veszítesz sokat, hogy arany színű a telód. De az tényleg érdekes, hogy egy ilyen nagy értékű telefont veszel és át se gondolod hogy tulajdonképpen milyen színbe akarod a telefont.
2018. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!