Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem frissül le a messenger...

Krist250 kérdése:

Nem frissül le a messenger IOS en. Miert?

Figyelt kérdés
iPhone XS Maxom van, a legujabb IOS verzioval es a legujabb messengerrel. Azonban a kezelőfelület, a platform a régi. Például nem tudok beszélgetésben új chatszínt választani (vagyis az új, átmenetes chatszint). Több helyről hallottam már ugyanezt a problémát, de nállam még mindig fennáll. Nem találtam semmilyen használható információt erről. Need help!

2018. dec. 17. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Birom az ilyet...megveszed kb a legdragabb telefont ,de hisztizel ha valami nem megy😅

"Need help"😅😅😅


Pesten a hősben a cipőjét is elveszik az ilyen bohócnak

2018. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Drága barátom, ha gondolkodnál egy picit, hamar rájönnél, hogy a messenger alkalmazás független az egesz iOS-tol. Az ott felmerulo problemakert csakis a facebook felelhet. Gondolkozz, mielott butasagokat irsz.
2018. dec. 18. 04:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Fokent a stilussal volt bajom:) ugy adod elo mintha valami brutal nagy problema lenne. A facebook felel erte ,es? Akkor mi mitcsinaljunk? Irj a facebooknak.
2018. dec. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem pedig az nem tetszik, hogy lebohócozol egy embert, kipatodizálod, holott a kérdés értelmesen és okkal lett feltéve.

Arra fel irtam, hogy a Messengerért a Facebook felel, nem pedig az apple, hogy te rögtön összekötötted a “legdrágább telefont” a Messenger kezelési felületének a hibájával. Nem tudom, hogy sikerült :D

2018. dec. 18. 19:18
 5/9 A kérdező kommentje:
Ui.: A probléma nem orbitális, viszont szemetszúró, már akinek. Ez a probléma és a vele kapcsolatos kérdések igen frekventáltak, a kérdés pedig a megoldása végett lett feltéve.
2018. dec. 18. 19:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy messenger lite van letöltve? Ha sima messenger van, akkor pedig ott van az újratelepítés.
2018. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A hivatalos messenger van, nem a lite. Kiprobaltuk, felhasznalohoz kototott a problema. Ujrateleputes nem segitett sajna :(
2018. dec. 18. 20:54
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Latod ? A Messenger is tudja ,hogy gyoker vagy. Egyebkent az iosert az apple felel,nemde??? ioson mas a messenger mint androidon ,tehat ha kozvetve is,de koze van az Applenek hozza. Okoska.
2018. dec. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Barátom, ha buta vagy, mint a föld, akkor inkább ne mondj semmit, mert csak magadat égeted vele. Buta emberekkel nem érdemes vitatkozni. Ha érdemlegeset tudsz hozzászólni, vagy tudsz az állításod mellett logikus, elfogadható érvet mondani, akkor szeretettel várlak vissza a vitára.
2019. jan. 30. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!