Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE vagy Huawei p20 lite?

Iphone SE vagy Huawei p20 lite?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanátok? Hogyan érveltek mellettük? Le szeretném cserélni a jelenlegi, elég régi Iphone 5 telefonom. Nincs bajom az almás rendszerrel, olykor picit korlátozottnak tartom. Az árkeret ennyit enged, ez a két telefon közt vacilálok. Mivel inkább laikus vagyok a témában, légyszi segítsetek.

2018. dec. 19. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Az IOS korlátai végett én a p10-át venném.


Nem kell plusz szoftver PC-re hogy irhassak/olvassak róla adatot, szükség esetén rootolható, tehát módosítható az alap OS, ha nem tetszik/,megfelelő neked. Nagyobb akku Üzemidő és nem utolsó sorban kevésbé zavarja az akkut az extrém idő (mínusz fokok). Szükség esetén nagyobb support csoport.

2018. dec. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy merülhet fel egyáltalán kérdés, hogy a kettő közül melyik?!


A Huawei 2 évvel fiatalabb modell, nagyobb a kijelző mérete és felbontása is, jobb a kamera rajta, 8 magos a procija szemben az iPhone 2 magjával, 3000-es akku van benne szemben az iPhone szánalmas 1624-es akkujával, 4GB RAM van benne szemben a 2GB-tal, 64GB tárhelye van, ami bővíthető (míg ugye iPhone nem bővíthető), ráadásul olcsóbb is, mert most 80 körül meg tudod venni, míg iPhone-ból a 32GB tárhelyes verzió is 90 körül kezdődik.


A Huawei felülete eléggé hasonlít az iPhone-ra, szóval nem lesz nehéz megszokni, SOKKAL, de ATOMSOKKAL kevésbé korlátozó az Android, mint az iOS. A Huawei simán bírni fog 2, de lehet 3 napot akkuról, ráadásul pl. NFC-vel tudsz fizetni vele, míg iPone-ban hiába van benne az NFC, csak az Apple saját fizetőalkalmazásával működik, itthon nem használható.


Tehát: ár/érték arányban az Iphone SE sehol sincs a Huawei P20 lite-hoz képest! Nem is értem, hogy miért ennyire népszerű még mindig az alma...

2018. dec. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A P20 lite a legtöbb felhasználónak tényleg jobban megéri. Az iPhone SE azoknak jobb választás, akiknek kifejezetten kis kompakt telefonra van szükségük, és akik sokat videóznak. Az SE nagyon szép videókat rögzít.
2018. dec. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én lite modellt nem vennék mert baráti körbe láttam mit tudnak a lite verziók és siralmasan akad az összes , nem értem miért

a p20 lite ot nem volt alkalmam nyomkodni amit sajnálok mert nagyon szerettem volna kézbe venni de ez van

mivel h ezis lite ezért tartanék tőle h ezis pár hónap után már ezi akadna

2018. dec. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4: Nekem is, testvéremnek is, páromnak is Lite van (különböző modellek), egyik sem akadozik, sőt kimondottan fürgék.

A Lite verziók leginkább a kamerában különböznek meg esetleg a tárhelyben, RAM és proci elég bennük.

2018. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!