Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok youtubozni! Miért...

Nem tudok youtubozni! Miért nem működik?

Figyelt kérdés
Ha rámegyek a YouTube-ra a telefonomon akkor felhozza hogy csak akkor működik ha frissíteni a Google Player Szolgáltatásokat. Amire ha még rányomok hogy frissítés akkor nem történik. Nem kezdi el frissíteni csak fut egy csík de nem tölti be. Próbáltam letörölni meg újra telepíteni is de úgy se volt jó! Valaki ért hozzá? Mi lehet a baja?
2018. dec. 21. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:

"frissíteni a Google Player Szolgáltatásokat."

Ez annyit tesz, hogy bejelentkezel az érvényes adataiddal. Ez talált telefon?

2018. dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Indítsd újra a telefont, majd próbáld akkor lefrissíteni a google play szolgáltatást.

Ha megint nem jó, akkor töröld le az egészet és töltsd le újra.

2018. dec. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Frissíteni kell a Google play szolgáltatásokat
2018. dec. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem talált telefon hanem új tegnap előtt kaptam meg és akkor beállítottam rajta mindent de ma a YouTube mint ahogy írtam nem megy
2018. dec. 21. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor frissítsd a Google play szolgáltatást
2018. dec. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már 4x leírtuk, hogy mit kell csinálni. Egyáltalán, tudod te hogy ez mit jelent?
2018. dec. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pár napja nekem nem működött megfelelően a play áruház.

Nem tudtam új appot letölteni, csak meglévőt frissíteni. Egy nappal később minden működött normálisan.

Addig az apkpure.com -ról töltöttem le appokat.


Itt a Google play szolgáltatások linkje az apkpure -ról:


[link]

2018. dec. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!