Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baj a telefonommal?

Mi lehet a baj a telefonommal?

Figyelt kérdés
Egy iphone 6 készülékem van, kb 1 éves. November környékén, egyik nap, mikor nagyon hideg volt, kikapcsolt. Utána viszont feltöltöttem és napokig 60%-nál kikapcsolt, majd mikor visszakapcsoltam 11%-on voltam. Aztán utána feltöltöttem és egész nap 100%-on állit, így nem tudtam mikor merül le, de ha lemerült, ismét bekapcsoltam és 11%-on volt a készülék. Ezen kívül még iszonyatosan gyorsan tölt fel. Azóta napi 5-ször kell töltenem, úgy, hogy alig használom. Mi történhetett vele? Kérlek segítsetek!!

2018. dec. 21. 22:20
 1/4 repulo ***** válasza:
Szerviz, akku csere, semmi sem tart örökké. :-(
2018. dec. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Borzasztó, és ezeket nevezik jó telefonnak. Bármelyik kinai telefon tovább bírja és tartósabb.
2018. dec. 22. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel az iPhone kínai telefon így igen, olyan mint egy kínai telefon.


A baj az hogy rossz az akksija, ki kell cserélni.

2018. dec. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az iphone kinai? 😂😂 kihalok rajtad. Attól hogy az var ráirva hogy “Assembled in China” ami azt jelenti hogy kinaban rakták össze, magat a szoftvert amerikában fejlesztették ki és amerikai előirások szerint rakják össze kinában a telefonokat. Mondok egy másik példat. Sok olyan ceg van ami külföldi mondjuk legyen egy dán cég. Magyarországon is van gyára, ahol itt összerakják azokat az eszközöket pl, de meg van határozva itt a gyárba nagyon kemény előirásokkal hogy hogy kell gyártani.
2018. dec. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!