Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

A napokban a következőt tapasztaltam. Valahova regisztrálni akartam és nem sikerült, mert kellett a telefonszámom, hogy küldhessenek egy ellenörző kódot (az a tipikus hatjegyű szám). Megadtam, meg minden jól ment, idáig. Soha nem érkezett meg az SMS se a Google-től, sem a Facebooktól és máshonnan sem.


Később kiderült, hogy nem tudok én sem üzenetet (SMS-t) küldeni másnak. Sem pedig fogadni...


Valamit elállíthattam? Vagy valami adategyeztetésen nem mentem át? Vagy lejárt a SIM? Egyáltalaán le tud járni egy SIM? Fogalmam sincs...


Segitség



2018. dec. 24. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha kártyás vagy, akkor le tud járni a SIM. Nem tudom más szolgáltatóknál hogy van, de Telekomnál az 1500-as fél évig, 1500-5000 között 1 évig, 5000 fölött másfél vagy 2 évig, nem emlékszem pontosan.


Továbbá ha kártyás vagy, akkor évente adategyeztetés szükséges hála mélyen tisztelt Fideszes barátainknak, ha az elmarad, akkor az is probléma lehet.


Ha egyik sem, akkor be kell menni a szolgáltatóhoz, meg kell kérdezni, hogy mifene.

2018. dec. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!