Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonokat ajánlotok...

Milyen telefonokat ajánlotok 50E Ft-ig? Xiaomi Mi A2-re (A sima A2 nem tetszik), meg Honor 7a-ra gondoltam, de tudnátok esetleg mást is mondani?

Figyelt kérdés
2018. dec. 26. 17:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Xiaomi Mi A2 Lite kivételével:

Meizu M6 - 45.000 Ft

Meizu M6 Note - 45.000 Ft

Xiaomi Redmi S2 (Mi A2 Lite-hez hasonló ár).

Xiaomi Mi A1 (tavalyi modell, de hardveresen szinte ugyanaz, mint a Mi A2 Lite).

50E Ft alatt, aligha van 4 GB RAM, inkább 3 GB RAM-al szerelt okostelefonok vannak.

2018. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, de ha utana jarsz egy biztos h talalsz egy normalis s6-ot. Szerintemcegy Xiaomi meg a társai sokkal rizikósabb mint egy hasznalt s6.
2018. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

# 12: miért lenne rizikósabb egy ÚJ és MAGYAR GARANCIÁLIS okostelefon, mint HASZNÁLT Samsung S6, aminél kétesélyes, hogy van-e még érvényes garanciája? Ja, hogy járjon utána, mert SZERINTED biztos, hogy van, de lehet, hogy nincs (és emiatt erre nem építünk).

Még valamit: nem kell keverni a szezont a fazonnal. Xiaomi és Meizu telefonok nem a gyagi kategóriát képviselik (fura, pont azok írják, akiknek sosem volt ilyen készülék a kezükben). Én egy MI A1-el tökéletesen megvagyok elégedve (pedig tavalyi példány), sőt! Már a 9-es Androidra frissítettem és láss csodát, még zökkenőmentesebb lett a használata, mint korábban.

A másik: Androidos gyártók között, pont a Xiaomi frissíti a legjobban a készülékein az OS-t (Android alapú MIUI-t), lekörözve a Samsung-ot, a Huawei-t, pedig ezek nagy nevek (a csúcsmodelljeiket is beleértve).

(tessenek jól informáltak lenni).

2018. dec. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a 13-ashoz! Biztos jó telefon az S6, csak már nem egy mai darab! Xiaomi, Meizu pedig tényleg nem a "hulladék kínai" kategória! Nem kell őket keverni a Doogee, Homtom-féle aljadékokkal! Meizu-m van, már nem az első, de rosszat nem nagyon tudok rájuk mondani, tartós, megbízható készülékek! Nyilván nem egy Samsung-minőség, vannak apró, idegesítő hibái, de attól még jó telefonok! Amúgy vannak Samsung-ok a családban, igaz "csak" A-szériások, és azok sem rosszak! Esetleg valami újabb A-s Samsungból (pl. A5) használtat kifogni 50 körül az sem lenne rossz! Szegény kérdező, most aztán még jobban össze lett zavarva, de gondoltam azért ezt leírom!
2018. dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! A Xiaomi A2 Lite-ot választom (4/64 Gigásat)
2018. dec. 26. 21:03
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó választás, használd egészséggel.)
2018. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Köszönöm a sok választ! A Xiaomi A2 Lite-ot választom (4/64 Gigásat)"


Én akkor is inkább egy Xiaomi Note 5-öt vennék, 64 Gb-ost.


Vagy note 6 pro.

2018. dec. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!