Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » YouTube video ablak problema?

YouTube video ablak problema?

Figyelt kérdés
hogy tudom megcsinalni hogy a youtube (androidos app) a videot lekicsinyitve kb 1/4 kepernyo aranyba a kepernyo bal felso oldalara tegye? a regi tabomnal nem volt ilyen problema de az uj ugy viselkedik mint egy telefon, vagy vertikal modba lekicsinyitve rakja be vagy landscape fullscreenbe de ha landscapeba megnyomom hogy lekicsinyitse akkor automatikusan elforgatja az egesz kepet . hogy tudom meg oldani ezt esetleg regi youtube verzio ha igen akkor melyik es hol tudom megszerezni?

2018. dec. 26. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
2018. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
letoltottem youtube advanced et, allitgattam rajta dolgokat de nem eri el a vart hatast egyik beallitas sem, esetleg valami konkretum hogy mit kene ki vagy bekapcsolni?
2018. dec. 30. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!