Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

YouTube video ablak problema?

hogy tudom megcsinalni hogy a youtube (androidos app) a videot lekicsinyitve kb 1/4 kepernyo aranyba a kepernyo bal felso oldalara tegye? a regi tabomnal nem volt ilyen problema de az uj ugy viselkedik mint egy telefon, vagy vertikal modba lekicsinyitve rakja be vagy landscape fullscreenbe de ha landscapeba megnyomom hogy lekicsinyitse akkor automatikusan elforgatja az egesz kepet . hogy tudom meg oldani ezt esetleg regi youtube verzio ha igen akkor melyik es hol tudom megszerezni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: YouTube, ablak, Android, Samsung, tablet

2018. dec. 26. 22:17  Privát üzenet  

A válasz
[link]

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. dec. 29. 15:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

letoltottem youtube advanced et, allitgattam rajta dolgokat de nem eri el a vart hatast egyik beallitas sem, esetleg valami konkretum hogy mit kene ki vagy bekapcsolni?

# 2/2Időpont 2018. dec. 30. 15:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi lehet a baja a gépnek . Bekapcsolom a gépet és bejön egy szürkés ablak az avastól és nem enged kilépni belőle pedig van van egy kikapcsolása funkció és úgy se megy és így nem...
Üdv! 1998 Opel astra Caravan tip. Gépj. -em van. Szakaszos üzemmódban az ablaktrölő hamarabb megáll mint ahogy kellene de viszont néha jól működik. A relé kattan. Mi lehet a...
Olvastam külföldi oldalakon, így megnyugtató a tudat, hogy nem csak engem idegel ki ez probléma! Van/volt ilyen?
Whirpool felültöltős mosógép probléma?
Miért van az hogy a notebookom eljut odáig hogy bejön az az xp-s töltés de ott már nem megy tovább hanem leáll, aztán bejön egy kék ablak és újraindul. Az mit jelent, mi lehet a probléma?
Sony xperia p miért nincs hangja a messengernek? De van egy olyan probléma is hogy a kinn maradt chat ablak el tűnik

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!