Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Doogee X5 Sim hiba mi lehet a baja?

Eddig tökéletesen működött probáltunk egy másik romot amit ajánlottak de nem tudtuk felrakni a TWRP-T és amikor le formáztuk az egészet vissza raktuk a gyári romot amivel eddig tökéletesen működött a sim de mostmár ezt írta ki:Érvénytelen IMEI az értesítés lapot lehúzva azt írja hogy csak segélyhívás de érzékeli a simet benne csak nem lehet telefonálni. Mi lehet a baj?Ez a telefon dual simes mind két sim helyre bele raktam de semelyikben sem volt jó.Hard reseteltem a telót de ugy se.És átraktam a másik telómba ott egyből működött.Mi lehet akkor a baj?

Keress kérdéseket hasonló témákban: IMEI, hiba, SIM

2018. dec. 27. 01:03  Privát üzenet  

A válaszok
zoligyerek nevű felhasználó válasza:

Nem olvastam végig, de ez ígéretes lehet:

[link]

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. dec. 27. 01:59 Privát üzenet
zoligyerek nevű felhasználó válasza:

[link]

Itt a videó viccesen egyszerű, de páran dicsérik.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. dec. 27. 02:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy doogee x5 és nem jó a lefelé hangerő gomb máskép van mód scinsotolni?
Honnan szedjek le biztonságos ROM-ott a DOOGEE X5-re?
A telefonom ( Android, DooGee X5Pro ) 1-2 napja összevissza mutatja a töltöttséget, sokszor kikapcsol, használhatatlan. Ez akku vagy telefon hiba lehet?
Doogee Shoot 1 ről vélemények? Specifikáció alapján az árhoz viszonyítva tökéletes. De van mindenhol elrejtett hiba. :D
Doogee x5 telefonomat miért nem ismeri fel a gép?
Doogee x5 okostelefonom, miért csatlakozik le a wifiről?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!