Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 home gomb törés...

Iphone 7 home gomb törés esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés
Márciusban lesz 2 éves a készülék és azt hallottam hogy garanciában cserélik pénzráfizetéssel ilyen hiba esetén. Valós ez vagy javíttassam meg egy sima szervízzel? Csak gombot is cserélnek vagy teljes kijelzővel együtt?
2018. dec. 27. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Én eleve úgy tudom hogy pl. apple szerviz olyan nincs, hardveres hiba esetén vadi új telefont kapsz, ha garanciális.


Ha már nem garanciális akkor elviszed egy mezei apple szervizbe, ami nem hivatalos úgymond, és azok utángyártott alkatrészből javítják meg a telefont.


Tehát hivatalosan gyári apple iphone alkatrész nincs.


1. garis még a telefon?


2. ha nem akkor vidd el sima szervizbe, pl. westend-be vannak iphone szervizek, és most pontosan nem tudom mennyiért de megjavítják a telefont, alkatrész csere.


Csak úgymond az nem gyári alkatrész, ha jól tudom.

2018. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!