Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért annyira népszerű Xaomi...

Miért annyira népszerű Xaomi Mi A1?

Figyelt kérdés
2018. dec. 28. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Mert ,jó telefon nagyon !
2018. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
50 ezért a legjobb telefon?
2018. dec. 28. 19:03
 3/7 ThodEE GoD ***** válasza:
83%
Nálunk még tavaly került a családba 2db, akkor 65-70k volt az ára, megérte még mindig kellemesen használható.
2018. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem, hogy nagyon népszerű lenne.

A környezetemben rajtam kivül senkinek nincs. Sőt aki már látta, hulladéknak nevezte. :D

Igaz már én is a kukába dobnám és vennék helyette egy normális telefont. :D (Csak az igényeim változtak és nem a telefon lett rosszabb.)


Ami nekem anno tetszett benne, hogy tiszta android van rajta. De a frissitéssel megint bebukták. :D

2018. dec. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem mindegyik Xiaomi nagyon jó, rosszat még nem lehetett hallani róla.
2018. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már nem annyira népszerű, mivel megjelent a Mi A2, de nekem pont ilyen telefonom van és az Android 9-es frissítéssel, gyorsabb lett, mint előtte volt, illetve egy a 8.1-ben lévő, idegesítő dolog ki is került (mikor mindig megkérdezi, hogy kikapcsolom-e a mobilnetet).

NFC nincs benne (ha ez fontos lenne neked) infra viszont van, úgyhogy távirányítóként tudod használni (illetve az Android 9-es frissítéssel, még az FM rádió is belekerült).

Nem túl kiváló, de a középkategóriában még mindig nagyon jó.

2018. dec. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Ebbben is van csak feloldasra jó ,szintén sáomi
2018. dec. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!