Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetséges az, hogy...

Hogyan lehetséges az, hogy egy mobiltelefonon a "gyári visszaállítás" után is fent maradnak fotók, videók?

Figyelt kérdés
2018. nov. 5. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A memóriakártyán vannak.
2018. nov. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

"Hogyan lehetséges az, hogy egy mobiltelefonon a "gyári visszaállítás" után is fent maradnak fotók, videók?"


Sehogy. Nem a telefonon vannak.

2018. nov. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs benne memóriakártya. Akkor hogy lehet? A sehogy válasz nem valós, mert fent vannak. Persze nem mind, csak néhány. Azok, amiket a neten keresztül kaptam.
2018. nov. 5. 09:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor olyan alkalmazásban voltak mentve, ami felhőbe szinkronizál, majd amikor bejelentkeztél, visszamásolta a készülékre.
2018. nov. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Elfener99 válasza:
Van egy olyan program hogy Google Photos (Fotók). Ez alapból rajta van az androidos készülékeken. A legtöbb képet, videót szinkronizálja a Google fiókot dal, így újra telepítés után is ott lesznek.
2018. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A felhóhöz a SAJÁT fiókommal kellett volna belépni. De én eladtam a telefont (szerencsére ismerősnek), gyári visszaállítást nyomtam és a videóim, amiket a telegonnal készítettem (valamint néhány fotóm) fent maradtak a telefonon.
2018. nov. 5. 20:18
 7/10 drone92 válasza:
Némelyik androidos telónak van egy úgynevezett Mass Storage nevű adattárolója, amibe média tartalmakat helyez, ilyen a kép, zene, videó, egyébb cuccok, de az alkalmazásokat külön tárolja. Ilyennel találkoztam már Lenovo, és Sony telefonoknál, valamint pár Vodafon Smart típusnál is. Pont ugyanez történt, gyári beállításoknál törlődött minden alkalmazás, a beállítások gyári értékre álltak vissza, de a Mass Storage-ben ott volt minden kép, zene, videó. A beállításokban a Tárhelyeknél ki kell üríteni, vagy Formázni kell a belső tárhelyet, aztán gyári beállításra nyomni.
2018. nov. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezt így már értem!
2018. nov. 12. 00:30
 9/10 anonim válasza:
Milyen telefon? Android? Sok ingyenes programmal is vissza lehet hozni az adatokat gyári visszaállítás után is. Vannak egyszerű megoldások is, mint rávenni semleges adatot, utána megint gyári visszaállítás. Sokan azt hiszik, ha gyári visszaállítást csinálnak,már adhatják is el a telót, közben meg visszanyerhetőek a kompromitáló adatok, különlegesebb tudás nélkül.
2019. jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hú, ez durva.
2019. jan. 4. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!