Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy olcsó mobil esetében...

Egy olcsó mobil esetében számít valamit hogy hol gyártották?

Figyelt kérdés
nemrég szereztem be egy Xiaomi Redmi 6A-t alapszintű 30 ezres telefon, és ahogy elkezdtem nézegetni a youtube bemutató vidiket olyanokat láttam volt ahol ki volt emelve a dobozon hogy made in Indai pl. ennek van jelentősége hol raknak össze egy telefont? az enyémet Kínában csinálták a doboz szerint (azt hittem mindet ott ) de normális helyről boltból vásárolt példány, ugyanúgy global, és egyezik tulajdonságaiban, van valami jelentősége hol készül?
2019. jan. 2. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a gyártó a lényeg, ők vállalják a minőséget. Ahogy az Adidas is gyárt Vietnámba, attól még ugyan olyan minőségű, ami elvárt.
2019. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A "made in" az csak az, hogy hol szerelték össze. Semmi jelentőssége nincs. Az összeszerelés minősége attól függ, hogy mennyi pénzt költ a telefongyártó az összeszerelésre. A Xiaomi amúgy élen jár, nem kell tartani semmitől. Igaz, hogy olcsó telefonok, ugyanakkor legkevésbé sem "híg a levük".
2019. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!