Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Mit jelent az "egyszeri SIM kártya használati díj? "?

Valaki el tudná magyarázni?

Ugye nem azt takarja, hogy Domino 7-re váltás után előbb-utóbb levonásra kerül az a bizonyos 1350 forintos összeg nem újonnan vásárolt SIM esetében is?

[link]

Úgy látom mintha dominósoknak meg is szűnt volna most ez a díjcsomag is, és csak a "fix" maradt egyedüli választhatónak, persze ettől még utólag érdekel.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Domino, feltöltőkártya, SIM kártya, Telekom, T-Mobile, SIM

jan. 4. 02:46  Privát üzenet  

A válaszok
Nem csak váltás, hanem új szám esetén is, csak a díja volt eltérő.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 4. 04:59 Privát üzenet
Amikor megbetted a kártyát, bizonyos összeget fizettél érte, ez volt az, legjobb tudomásom szerint.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 4. 07:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Használt Samsung Galaxy Y (GT 55360) típusú telefonból, hogy tudom eltüntetni az előző tulaj használati nyomait (sms, híváslista maradékok, stb, SIM kártya nincs benne), és...
Bankot szeretnék váltani, mert jelenleg az OTP-nél vagyok, aminek nagyon magasak a havi-, kártya-, évi-, használati-, s minden más egyéb díjai. Melyik bankot, s azon belül,...
Domino 5 feltöltőkártyám van, dec. Végén járt le 1 év, a használati ideje.3 hónapig feltölthető, ennyi idő van rá. Most 2 hónappal később sikerült csak és 3000 ft-tal töltöttem,...
Mennyi az OTP Kártya Használati díjja?
Bekapcsolom a telefonom és azt írja ki: PUK Zárolt Sim És nem is tudom beütni a kódot, mert akkor ezt írja ki: Figyelem! A Sim kártya végleg zárolva, kövesse a használati...
Most vettem egy Sony dvx-900-as kamerát, de kispórolták belőle a használati útmutatót. Hogy tudom a memóriakártyát beüzemelni? Ha csak simán belerakom, ugyanannyi a tárhely...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!