Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon témában tudnátok...

Telefon témában tudnátok segíteni? Milyet érdemes venni ha?

Figyelt kérdés

...Ha nem igazán érdekel a márkája, se az, hogy mindenki által túlhypeolt cucc legyen, csak az, hogy jó legyen ár-érték arányban, és viszonylag sokáig szolgálhassa a mindennapjaimat. :D

Azt kell tudni, hogy eddig 3 telefonom volt, nem vagyok az az ember, aki vesz egy telefont részletfizetésre és még ki sem fizeti a részletet, de már kinéz magának egy másikat és megveszi azt is. Mindegyik telefonom 3 évig bírta kb, csak akkor cseréltem le, ha használhatatlan volt. A mostani az 2.5 éves, az egyetlen problémája, hogy gyorsan merül szegényke.

Szóval gondoltam körülnézek előre, hogy ha majd eljön az a sajnálatos nap, milyet fogok venni. Ja és egy Samsung telefonom van, 2016-ban ezt 44000 forintért vettem. Tökéletesen elégedett vagyok vele, kiszolgálta az árát szerintem. Van olyan ismerősöm, aki duplaennyiért vett samsungot fél évvel utánam, és az övével korábban jelentkeztek gondok, mint hogy az enyém elkezdett volna hamarabb lemerülni.

Átlagos felhasználó vagyok, a telefonok funkcióinak felszínét súrolják csak az én általános használati szokásaim. Tehát nem is szeretnék sokat rászánni anyagilag, szerintem 60.000-nél többet nem tudnék kiadni rá, de azok alapján, hogy ez került 45be, és ennyire jó, akár ugyanennyiért is örülnék ha találnék. :D

Köszi a válaszokat előre is! :)



2019. jan. 5. 11:40
 1/5 szántóvető ***** válasza:
mi a2 jó választás ha nem a legnagyobb gépigényű játékokkal akarsz játszani.de ettől eltekintve tud mindent amit egy telónak tudnia kell.
2019. jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenképpen utánanézek.
2019. jan. 5. 12:11
 3/5 A kérdező kommentje:

Uhh, azt hiszem, hogy be kell vezetnem egy must have szempontot. Ne legyen ilyen bazinagy a telefon, se a zsebembe nem fér be,(bár ritkán teszem oda) se a kezembe. :D

Érdemes lenne régi telefont vennem, mert azok nem ilyen nagyok?

2019. jan. 5. 12:19
 4/5 szántóvető ***** válasza:
elég nagy az tény.nekem bántja a szemem ha 5" körüli telón netezek.egyébként régit akkor se vegyél,vannak újabb készülékek kisebb méretben is.
2019. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor így keresődök majd. Nincs túl nagy kezem, plusz nem szeretem, ha még félig se érem át a telefont egykézzel használat közben. Kár, hogy pont emiatt kell leszűkítenem a keresést, de mindenkinek vannak olyan dolgai, amiből képtelen lejjebb adni. Nekem úgy néz ki, hogy ez az. :D
2019. jan. 5. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!