Iphone XS vagy X?

Figyelt kérdés
Szerintetek megéri a késöbbiekben(3-4 év) venni Iphone X-et vagy X-est..ezek most a csúcsmodellek és szerintetek pár év múlva még jól müködnek/gyorsak e?

2019. jan. 5. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy nem éri meg, de ezt nem lehet megjósolni, 3-4 év alatt még nagyon sok minden történhet.
2019. jan. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem érdemes. Én most is vehettek volna azt, de inkább egy Huawei Mate 20 Pro-t vettem.

Természetesen mindegyiknek van előnye és hátránya.


Az IPhone a leggyorsabb telefon most konkrétan a világon, viszont har merül, és az aksija 200 teljes le fel töltés után 50%ot siman kapavitasabol. Pedig eleve csak egy 300mAh körül van, míg a Huawei m20p majdnem olyan gyors, az aksija 4250mAh kapacitású, és sokkal jobban is bírja. Kevésbé melegedik. Tobb ideig el.

2019. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mivel egy iPhone max 4 évig támogatott ezért én se ajánlanám hogy 4 év múlva vedd meg. Még a 2 év hagyján, de 4 év mar sok
2019. jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves második. Az iphone nem a leggyorsabb telefon.

A Oneplus6T pl gyorsabb, de van még.

Kérdező.

Én még most is 5s-t használok, ami egész kulturált. Na 4-5 év múlva az X és az Xs is hasonlóan lesz lassabb a mostani állapotához képest.

2019. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha arulnak még valahol új X-et vagy Xs-t, szólj
2023. jan. 7. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!