Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi van a telefonomal? Miért...

Mi van a telefonomal? Miért vannak az ami? Mi történt?

Figyelt kérdés

Van egy telefonom navon mg505 kb 1 éves

megtelt a tárhelyem bármit töröltem nem volt helyem és nagyon lassú volt újra telepitettem ez kb. 2 hónapja történt és rámentem a névjegyekre hogy beirjam a számokat (még akkor települt újra,új e-mail minden)és benne volt egy telefonszám:Gyöngyi Körmös néven (még mindig benne van)és nem tudom hogy kerülhetet bele mert el se volt mentve semmi meg ilyen szám és név se szerepelt benne soha ma hivott valaki(barátnőm) és bementem a névjegyekbe hogy vissza hivjam és benne volt még egy telefon szám Életem névvel ami fogalmam sincs hogy kerülhetett bele és az egyik névjegy meg 4x-ödöt a barátnőm száma meg eltünt....... kezd nagyon para lenni a dolog most megint újra fogom telepiteni


valaki tudja mi lehet vele?Mással előfordult már??


bocsi a helyesírásért



2019. jan. 9. 19:17
 1/3 Szirty ***** válasza:
Húh!
2019. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy Google fiók szinkronizál, és esetleg másik eszközön is be vagy lépve a fiókkal? Esetleg nem adtál el használt terméket, amin be voltál lépve?


Itt le tudod csekkolni, hogy milyen eszközökről jelentkeztek be utoljára:

[link]

2019. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

az egyik barátnőm az i-phone-ával be van lépve a volt e-mail cimemre lehet hogy ő az mindjárt megkérdezem tőle


köszönöm szépen ez egy nagyon jó ötlet

2019. jan. 9. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!