Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történt a telefonomal?

KIakadtam00 kérdése:

Mi történt a telefonomal?

Figyelt kérdés

A telefonom tudok netezni de valamiért a play áruházt és a youtube nem tudom megnyitni csak tölt tölt és tölt.

Ez reggel óta ilyen újra raktam a telefonomat de az se segitett néha más alkalmazásokat se nyit meg.

A telefonom huwai honor 4 c nem tudom mit tudnék csinálni ?

De most kb semmire tudom használni


2018. júl. 15. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Factory reset még1x?
2018. júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megvolt nem segit
2018. júl. 15. 20:42
 3/7 anonim válasza:
Hát szerintem dobd ki. Az már amugy is egy "kuka" telefon. Énis kidobtam ami rossz volt. Ilyen hogy lefagyott vagy valami egyből vettem új telefont.
2018. júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szeretnék sporolni ezért ez most tökéletes a számomra
2018. júl. 15. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
szerintem cseréld el egy rendes márkás telefonra vagy add el és vegyél az árából egy rendes telefont úgy láttam olyan húsz ezret ér abból egy samsung galaxy s4-et veszel mondjuk,azzal nem lesz bajod,sajnos ezekkel a kínai telefonokkal ez a baj olcsók meg minden,viszont nem időtállóak és max két éves használatra vannak kb kitalálva
2018. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A huawei mióta számit rossz márkának ?

Meg amúgy se venné meg senki de azért megprobálom eladni és akkor vesszek egy új telefont,pedig ezt ia még 50-60 ért vettem.

Kösszi a válaszokat !

2018. júl. 16. 13:49
 7/7 anonim válasza:
Gondolom már kapcsoltad ki dee azért ajánlom,hogy az emuji -ba frissitsd!
2018. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!