Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ez a nagy USB-C mánia?...

Mi ez a nagy USB-C mánia? Miért annyira fontos?

Figyelt kérdés
Mostanában sok tesztben látom, hogy azért is lehúznak egy közép-felső kategóriás telefont, mert nincs benne USB-C. Miben nyújt többet? Nem mindegy, hogy a töltőt milyen aljzatba dugod?
2019. jan. 9. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Csak ezzel érhető el a gyors töltés , ami azért elég fontos.
2019. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Szimmetrikus !
2019. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom skacok, de ezek az érvek nálam nem rúgnak labdába, úgyis este töltöm a telefonom. Azért persze megértem, hogy valakinek ezek fontos szempontok.
2019. jan. 9. 22:54
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Nappal is szimmetrikus...
2019. jan. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Alex Fly ***** válasza:
Töltéshez quasi mindegy. De a telefonok esetében ugyanezen porton keresztül folyik az adatkommunikáció is. Az igazi különbségek itt vannak...
2019. jan. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem a régi aljzattal és kábellel is gyors töltős a telefonom. Kommunikálni is lehet vele.
2019. jan. 10. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mostani töltöimel is 2 óra alatt feltöltöm a telefonom,én is , adatkomikáciora meg nem használom.
2019. jan. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Elemletileg tartósabb a C, illetve az újabb szabványok már erre fognak épülni inkább, tehát szerintem jogos az értékelés, hisz lassan át kell már állni rá sok eszközön.
2019. jan. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Wadmalac ***** válasza:

Nem biztos, hogy hiteles alap, maikor NEM USB-C-s felhasználók azt mondák, nekik nem hiányzik.

Nekem C-s a teló és ha vissza kéne térni a simára, nem szívesen tenném. Simán kényelmi plusz, hogy nem kell nézegetni, hogyan dugod be, de ha használod, rájössz, miylen kellemes kényelmi plusz.

Éjjeli töltés?

Én is olyankor töltöm. És állatira örülök, hogy nem kell nézegetni, tapizni, forgatni, hogy bedugjam, sötétben is elsőre.

Az, hogy magasabb töltőampert és adatátviteli sebességet támogat, már csak hab a tortán.

2019. jan. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Hát nem tudom skacok, de ezek az érvek nálam nem rúgnak labdába, úgyis este töltöm a telefonom."

Akkor valószínűnek tartom, hogy nem miattad találták ki.

Én hasznosnak tartom, mert az előző verzióval minimum 3x kellett próbálkoznom minden egyes alkalommal, mire bele tudtam dugni a csatlakozót a telefonba. Volt olyan ismerősöm, aki bele is dugta valahogy fordítva, természetesen letarolva a belsejét az aljzatnak.

Valamint a kocsiba L alakú csatlakozós kábelt vettem, amikor navigációt használok pl. akkor nem számít hogy melyik irányból dugom be.

2019. jan. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!