Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti miért tartjátok...

Lányok, ti miért tartjátok gáznak, ha alacsony fiúval kell járnotok, miért nézitek le az alacsony fiúkat és miért fontos ennyire, hogy legalább 180-185centi magas legyen egy fiú?

Figyelt kérdés
Én nem értem ezt, alacsony fiú vagyok, de nekem bejöttek már tőem magasabb és alacsonyabb lányok is, nem ezt nézem egy lányban leginkább, hogy milyen magas, hanem a személyiséget. Meg amúgyis rakás előnye van, ha valaki alacsony, nem verem be a fejem a buszon, nem úgy mint sok magas ember, kis helyen is elférek, kevesebb kaja is kell nekem, egy kisebb ágyon is jobban elférek egy lánnyal stb... Szóval igazán gazdaságos egy alacsony srác. :D

2013. aug. 30. 22:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

Csak. Hogy legyen mit kérdezned, te unalmas gyök.


Egy megjegyzés:


" ha alacsony fiúval kell járnotok"

Mi az, hogy KELL?! :DDD El kell, hogy keserítselek, de ebben a témában így a 21. században nincs már olyan, hogy kell.

2013. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
azért,mert a modellek is magasak.
2013. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz ha valaki alacsony,mert én is az vagyok.:)

L

2013. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Azért, mert a lányok olyan pasit akarnak maguknak, akik mellett biztonságban érzik magukat, úgy érzik, hogy a pasi meg tudja őket védeni.
2013. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Ez genetika... A nőknek jó fizikumú férfiak kellenek, mert a lehető legjobb génállományt akarják örökíteni az utódoknak. És ez napjainkban a magasságban is megnyilvánul, mivel már nem kell elférni az őserdő cserjéi alatt. Ez van, tudom, nem vigasztal, de nem tudsz változtatni rajta. Biztos vannak nők, akik képesek elnyomni állatias ösztöneiket. :)
2013. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
alacsonynak alacsony magasnak-magas mit kell ezen ennyire görcsölni? keress magadnak egy alacsony lányt oszt jónapot
2013. aug. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Anyám is megmondta:

1) A nők ösztönösen azt feltételezik,hogy a magasabb férfiaknak hosszabb a pénisze.

2) A magasság erőt,biztonságot sugároz

3) Esztétikailag szebb

2013. aug. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
norad! "alacsonynak alacsony magasnak-magas" ez nagyon nem így van, sokszor láttam 160cm lányt 180cmfölötti pasival...
2013. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
tudod ha magas vagy akkor egyszerre tudsz dugni és csókolózni vele,ha meg kis kotlófing vagy akkor meg vagy ez vagy az.
2013. aug. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%
Engem igenis zavar, ha alacsonyabb nálam a pasi, mert mint ahogy az egyik válaszoló mondta, a nőknek fontos, hogy biztonságban érezzék magukat a partnerük mellett, ezt pedig én személy szerint nem kapom meg egy nálam alacsonyabb termetű pasitól. Én egyszerűen nem tudom mellettük igazán nőnek érezni magamat, én se vagyok alacsony, a pasim se legyen az, kész. :D
2013. aug. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!