Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezzel mit lehet kezdeni?

Ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Szép estét mindenkinek! Sokadjára küzdök tárhelyproblémával, de azt aztán most végképp nem értem. Huawei p9 lite 2017 telefonom van aminek 16GB az alaptárhelye (nem biztos, hogy így kell mondani ne haragudjatok nem vagyok jártas a témában). 16GB - ból 608MB szabad ami valóban kevés, de van mellette egy szintén 16GB-os SD kártya amiről 13GB szabad. Mégis azt írja, amikor le szeretnék tölteni valamit, hogy nincs tárhelyem. Már átállítottam hogy SD kártyára töltse a dolgokat mégsem változik semmi. Próbáltam alaptárhelyről áthelyezni SD kártyára adatokat, de ez úgy látszik ezen a telefonon nem lehetséges. Valaki valami ötlet? A válszokat előre is köszönöm!

2019. jan. 10. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Az mSD a telefonokban (néhány kivételtől eltekintve) csak adattárolásra való. Kép, zene, videó, mittudomén mi... De alkalmazások csak belső tárhelyen lehetnek (pár teló az mSD -t képes használni a belső tárhellyel együtt, de ritka jelenség).


Marad az, hogy letörölgetsz felesleges dolgokat. Pl szükségtelen kép/videó/zene vagy nem használt alkalmazás.

Esetleg egy SD Majd (Pro) -val kitakarítod, amit lehet.

Ezen kívül csak a root jogot igénylő megoldás jöhet szóba.


Manapság már ott tartunk, hogy már a 32GB -os belső tárhellyel rendelkező telefonok is csak azoknak javasolt, akik a gyári appokon kívül szinte semmit sem telepítenek.

A belső tárhelyen van a rendszer is, amit ki kell vonni. Az appok egyre nagyobbak, cache -t is használnak. Ezen kívül a letöltések, kisebb-nagyobb média fájlok, stb, stb, stb. El is fogyott a 32GB is...

2019. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ohh ezt nem is tudtam. Köszönöm szépen a választ!
2019. jan. 10. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy az autocorrect átírta a javasolt tisztító app nevét.

Helyesen:

SD Maid

Vagy annak a Pro változata.

2019. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!