Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendeltetek már ebayról...

Rendeltetek már ebayról 'apple' tokot?

Figyelt kérdés

Szóval kapni fogok egy iphone-t, kb egy hónap múlva

Néztem rá tokokat, eredetieket,hát ilyen 16-20 ezer egy db,szóval elég drága

Láttam ebayen hogy van"eredeti apple tok"

Nyilván nem eredeti, 500forintért

De ha valaki rendelt olyat onnan, és jó minőségű lett akkor be tudnátok linkelni?

Persze ha 💩 a minősége akkor veszek eredetit,csak mégsem mindegy


2019. jan. 12. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Egy csomó csó tokot rendeltem már onnan, márkásakat is, de 1 dolcsis noname tokot is, nyugodtan rendelj párat
2019. jan. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2019. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
41%

Külön kell választani a divat tokokat és a tényleges szuper védelmi tokokat, amiktől olyan lesz a telefonod, mint egy hatalmas burgonya.


A desing tokok nagyon jók, mindig megkapom és igazából ha le is esik a telefon, az a műanyag is ugyanúgy megvédi.


Inkább a fólia nagyon fontos, hogy az jó legyen.

2019. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
én is kivácsi vagyok erre. csak én laptopot akarok venni. megéri ott, vagy vegyem meg magyarországon?
2019. jan. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát én ilyenekben nem bízok

Végül megrendeltem egyet Angliából

Olyan nagy összeget nem adnék ki ebayen

Most 1500 forintot ha bukom, bukom😅

2019. jan. 14. 17:40
 6/8 anonim ***** válasza:
kérdező, semmit nem buksz az ebayen - paypal buyer's protection van ;)
2019. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is hiába tudtam sokáig hogy vannak olcsó ebayes alternatívák, csak utólag homályosodtam fel hogy sokaknál apró dolgokon bukik ki a dolog. pl. az ilyen hajtogatós tokok könnyen megrepedeznek szakadékonnyá válnak, a filléres átlátszó szilikon tokok kis idő múlva besárgulnak, vagy épp kezdettől nem túl erősen illeszkednek a telóhoz, szóval az oldalán könnyen el tudod nyomni az ujjaddal a telótól stb. de azt hiszem ezt be kell tudni az árnak. olcsó volt, rövidebb ideig szolgál. félve rendeltem meg nemrég, beújított olcsó telómra az első matt fekete 500 forintos szilikon tokot ebayről egy kínaitól, és azt kell hogy mondjam teljesen rendben van. passzentos, jók a kivágásai, azt hozza amit vártam. helyben meg 3x annyit kértek volna érte. biztos vagyok benne hogy az apple tok másolatokra is fordítanak legalább ennyi energiát, mivel rengeteg embernek van, sok fogy belőle. annyi hogy én december 15-én adtam fel és most január 15.-én jött meg, rohadtnehéz volt kivárni azt az egy hónapot :D persze ha az ember elfoglalja magát közben lehet gyorsabban tellik, de nekem még így is soknak tűnt. ehhez képest még kellemetes meglepetés is volt hogy kihozták és dobták postaládába, előtte olyanokat írtak itt hogy már egyáltalán nem visznek ki semmi ilyen kínait csak az értesítőt hagyják. szerintem 16-20 ezres kategóriában bőven érdemes kipróbálni ha nem is 500, de egy 1-2-ezres kategóriában egy kopi tokot, lehet a te igényeidhez bőven elég lenne rá
2019. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Köszi a válaszod😊

Nagyon sokmindent rendeltem már én is,főleg tokokat, nagyjából 5 tokból 1 az ami kiváló minőségű, de sztem teljesen korrekt

Már ugye megrendeltük,Angliából jön,jan. 23 után

Már nagyon várom,megöl a kiváncsiság

1500volt amúgy😁😊

2019. jan. 16. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!