Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az ebayról vehető lcd-k...

Az ebayról vehető lcd-k mennyire jók?

Figyelt kérdés
Betört a Samsung A3 2017 telóm kijelzője viszont 20 körül akarják kicserélni az ebayon meg 8e ft. Megêri?

2018. márc. 18. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Megnézed, hogy az eladó mennyi sikeres értékesítésen van túl, s milyen az értékelése.

Ha régi motoros, s közel 100%-os, s a leírás is kielégítő, akkor már csak az a kérdés, hogy a szerviz hajlandó-e beépíteni. Tudok olyant, amelyik csak saját alkatrésszel javít.

2018. márc. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Dobd be a linket, megnézzük.
2018. márc. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2018. márc. 19. 09:45
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha be tudod épiteni vagy valaki segít akkor tökéletes.
2018. márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem eredeti AMOLED kijelző, ez LCD, azért olcsóbb.
2018. márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha megnézed, a kijelzők terén sok a probléma:

[link]

2018. márc. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Megveszed 8-ért, ha nem EU-ból jön, még lehet vámot is fizetsz rá, és akkor még neked kell cserélned is. Továbbá az ilyen kijelzőkkel rendszeresen gond van.
2018. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha összehozod az ebay-es cserét, az se garantált hogy egy hét múlva is működni fog.
2018. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nemrég rendeltem egyet, de az nem telefonhoz van, 99%os volt az eladó, minden értékelése pozitív volt a kijelzőre, én meg megkaptam és be volt törve. Szóval ne rendelj onnan, semmilyen garancia nincs rá, hogy jó lesz. A csomagolás meg a másik kérdés, nem tudod hogy csomagolja be, nekem beletekerte egy sima fóliába és ennyi.
2018. márc. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
így van. az értékelés nem jelent semmit, max annyit, hogy az eladó tényleg azt küldi, amit rendeltél és nem lép le a pénzzel...az, hogy milyen állapotban érkezik meg vagy hogy éppen gyártási hibás-e vagy tökélets, azt semmi nem garantálja, hiszen az eladó nem fogja egyesével letesztelni az összes eladó kijelzőjét...ilyenkor is tudsz élni azzal, hogy írsz neki, te visszaküldöd saját költségen, ő meg küld egy másikat helyette...már ha küld, és szintén benne van a pakliban, hogy az sem lesz tökéletes.
2018. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!