Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen olcsó telefont ajánlaná...

Milyen olcsó telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nem nagyon vagyok képben az aktuális kínálattal. Milyen olcsó, de megbízható telefont ajánlanátok? Semmilyen komoly elvárásom nincs. Telefonálásra meg üzenetírásra használnám. Néha megnézni ezt azt a neten, vagy térképen. Esetleg facebook. Nem játszanék, nem néznék filmet, és nem tárolnék több gigányi cuccot rajta, szóval tényleg csak alap dolgokra kell. Eddig egy Samsung J5-öt használtam erre, és maximálisan elég volt, szóval valami hasonlót keresek. Köszönöm!

2019. jan. 17. 21:07
 1/9 Joell ***** válasza:
55%
Szia..ha megszoktad a samsungot es nem volt bajod vele akkor vedd meg az ujabb j5 ot..kicsit tobbet tud de nem megfizethetetlen..mondanam hogy j3 is eleg de j5 utan mar kicsit gyengecske lenne...ha pedig hasznaltan is jo akkor egy a5 2017,de legyet a6 vagy egy s7es is..mar jo arban vannak ezek..
2019. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mit értesz azon, hogy kicsit gyengécske lenne? Szerettem ezt a telefont, viszont egyedül annyi gondom volt vele, hogy így 3 éves korára eléggé belassult. Hiába töröltem mindent ami nem kell, és futattam karbantartó/takarító appokat, ezek sem segítettek rajta. Szóval ha lehet ezt szeretném elkerülni a jövőben...
2019. jan. 17. 21:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Némi hozzáértéssel, rootolással és egy normális androiddal még az a telefon is menthető lenne, amid most van, sajnos ezek ennyi időre vannak kitalálva egy átlag felhasználó kezében...

Azt mondom, mindegy, mit veszel, de legalább 64 GB belső tárhelyed és 4GB RAM legyen (azért, mert ki tudja, három év múlva mekkorára híznak az appok minden szempontból), megmondom őszintén, nem tudom, a J5 milyen paraméterekkel van ellátva, de úgy tudom az valami közép szériája a samsungnak úgyhogy simán benne van pár év.

2019. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A Xiaomi Redmi 6A kapható 30E Ft alatti áron.

2019. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat. Nem Magyarországon élek, és Ebay-ről venném. Mindenképpen újat szeretnék, hogy ez is kitartson 2-3 évet. Valaki ajánlotta a Xiaomit- Sajnos, itt nem olcsó, ugyan annyiba kerül mint a Samsung. Itt vannak azok az árak, amiket ajánlottatok:


Xiaomi Redmi 6A: 89 font

Samsung J5 (2015): 89 font

Samsung J5 (2017): 189 font

Samsung A5 (2015): 119 font

Samsung A5 (2017): 190 font

Samsung A6 (2018): 175 font

Samsung S7 (2016): 220 font


Olyan 150, max 200 font a keretem. Ti melyiket választanátok a lista és az árak alapján?

2019. jan. 17. 21:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Ebay-ről telefont venni? 😂😂😂

Sok sikert hozzá hogy ha egyáltalán működni fog ne robbanjon fel a kezedben vagy zsebedben.

2019. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ruhák és élelmiszer kivételével MINDENT Ebayről veszek, ahogy eddig 2 telefont is. Soha nem volt semmilyen problémám ezekkel. Mindkettő több évig működött hibamentesen. Az eladókról pedig részletes értékelés van fent. Bár azt nem tudom, hogy ez hogyan kapcsolódik az eredeti kérdéshez.
2019. jan. 17. 22:04
 8/9 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül A5 2017. Van egy a családban, több, mint 1 éves, semmi gond vele.
2019. jan. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: [link] - itt beállítod, mennyi a maximum keret és kidobja a találatokat neked.
2019. jan. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!