Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt iPhone bevizsgáltatása?

Használt iPhone bevizsgáltatása?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy használt iPhone-t, már találtam is embert. Nem nagyon értek hozzá az ilyen vásárláshoz. A Westendben meg tudom valahol nézetni, hogy ne verjenek át? Illetve valami kis felvilágosítás, hogy mi fontos ilyenkor? Papírok, átvétel, stb. Tippek?

2019. jan. 19. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Te nem a vásárláshoz , hanem az ájfonhoz nm értesz.

CSak akkor minek akarod meg venni ha nem tudod hogy hogy működik.

2019. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem rajtad kívül más is hozzá fog szólni
2019. jan. 19. 19:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként valóban nem értek az "ájfonokhoz", de nem értem miért ne szabadna akkor vennem? :D Valahol el kell kezdeni
2019. jan. 19. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:

imei

doboz/tartozékok

blokk

ne cig*** legyen az eladó

kb ennyi

2019. jan. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Igazából elég közhelyes lesz most, amit írok, de megbízható eladótól vedd! Tehát olyantól, aki tudja ezt konkrétan bizonyítani, pl. sok pozitív értékelése van, sok telefont adott már el stb.


Ha ez megvan, akkor már némileg nyugodtabb szívvel csaphatsz le a termékére, de ha valami no-name alak, akkor inkább hagynám és keresnék valaki mást. Főleg, hogy mint te is írtad, nem igazán értesz az iPhone-okhoz.

2019. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy fontos dolgot tudnék még hozzáfűzni : ki legyen jelentkezve iCloud-bol. Ez többé - kevésbé garantálja hogy a telefon nem lopott. (Nem 100%, mindent meg lehet oldani, de azért ezt nem olyan egyszerű..)
2019. jan. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!