Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2019-ben milyen okostelefont...

2019-ben milyen okostelefont erdemes venni? SOS

Figyelt kérdés

Az elso szempont nalam jelenleg a kamera, h szinte profi minosegu fotot tudjon produkalni (elolapi, hatlapi egyarant!)


Viszont emellett nyilvan fontos az is, h osszessegeben megerje a vételt a telefon. Tehat hiaba van iszonyat jo kameraja, ha kozben gyenge az akksija, vagy kicsi a tarhely.


Jo, nyilvan nincs tokeletes telefon, de ezek szamitanak szamomra.


Nem utolso sorban, az ÁRA!! Nem igazan vagyok hajlando egy telefonra tobbet kiadni 100 ezer forintnal. Ha valami par ezerrel tulmegy ezen, esetleg szoba johet, de akkor nyujtson is annyit...


Iphone-on most elegge agyalok, de mindig is androidos voltam, fura lenne a valtas, ha iphone-t vennek, valoszinuleg hasznaltat, de az ujabb modelleknek sokallom az árát.


Ugy tudom, iphone 7 plusnak a kameraja szinte verhetetlen. Ha tudnatok olyan mobilt, aminek kameraja hasonlo, de olcsobb kategorias telefon azt megkoszonnem



2019. jan. 21. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
OnePlus mobilok között nezelodhetsz.
2019. jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

LG V30, egy kicsit több de nagyon rendben van.

Lényegében pedig mindegy hogy honnan veszed, csak kapj IMEI számlát róla.

Még ott van esetleg a Xiaomi Mi8 is.

2019. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5%
Jót.
2019. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
50%
Vagy LG G5.
2019. jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%

Csak Huaweit érdemes venni, azok most a menők.


p20 lite, P20, P20 pro, mate 20 lite, mate20, mate20 pro,


Ez a 6 készülék közül válassz,70ezertől-270ezer között van az áruk.

2019. jan. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!