Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mióta frissìtenem kellett...

Mióta frissìtenem kellett androidos készülékem, mintha sokkal gyorsabban fogyna le az akkum. Miért?

Figyelt kérdés
Xiaomi telefon. Mikor vettem régebbinek néztek ki az alsó gombok is. Befrissìtett, azóta jobban fogy. Reggel óta lement 5százalék. Mikor vettem használtam reggeltől estig és csak a fele fogyott le.
2019. jan. 22. 06:36
 1/2 anonim válasza:
Ennek millió és egy oka lehet. Általában a nálad töltött idő függvényében romlik az akku, nincs köze az oprendszernek (nagy mértékben) Nekem általában 2évet bírnak. Mondjuk én meg azt vettem észre, hogy a szintén xiaomim jobban bírja a dolgokat a frissítés óta. A szoftveres akkukímélésen javítottak.
2019. jan. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

"Mikor vettem használtam reggeltől estig és csak a fele fogyott le."

Ne törődj vele.

2019. jan. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!