Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iCloudot vissza lehet...

Az iCloudot vissza lehet allitani? ( tobbi lent)

Figyelt kérdés

Előre le szogeznem hogy nem ertek ehhez azert lessz furcsa es eretlen az egesz szoveg!


Egy ismerosom meg regebben vett használtan egy iphone 6s-t kb 1 evig hasznalta de elrontotta rajta az icloudjanak a jelszavat. Es nem tudja a jelszot meg a felhasznalo nevet se a jelkodot sem semmit!

Be vitte szerelohoz es azt mondtak neki hogy az iCloudot nem lehet feltorni meg ujra regisztralni mert ha azt elrontjak akkor vege az egesz telefonnak. Megvettem tolle hatha tudok vele valamit kezdeni mert szamomra ez lehetetlen hogy egy telefonon ha el felejted a fiokod jelszavat egy csomoszor akkor oda az egesz telefonnak.

Az lenne a kerdesem hogy meglehet e ezt valahogy oldani?? Nem fogjak a telefon szerelonel azt hinni hogy lopott telefon? Vagy egyaltalan igaz amit a szerelo mondott? Mennyiert csinalnak ezt meg hogy vissza alitjak? Valaszokat elore is koszonom remelem ertelmes voltam ! Bar eleg ertelmetlenul fogalmaztam.



2019. jan. 22. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
2019. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni hogy a telefont egyaltalan nem lehet hasznalni ! Szoftverfrissitesen esett at es ha be kapcsolod csak annyit ad ki hogy alitsam be a nyelvet. Utanna pedig keri az icloud jelszot...
2019. jan. 22. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Megvettem tolle hatha tudok vele valamit kezdeni "

Pl. levél nehezékként még tudod használni.

2019. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Meg sem kellett volna venned, pont emiatt, mert nem értesz hozzá, és ha már megkérdeztél egy szerelőt, bizony hinned kellett volna neki, mert ez pontosan így van.


Ha elfelejted az iCloud jelszavad és kilépsz az iCloudból a telefonon, akkor bizony esélytelen hogy a jelszó nélkül újra használhasd azt. Vagy ami jelen esetben történt, hogy a telefon letiltotta magát a túl sok próbálkozás miatt. Ez pontosan az általad említett lopások kiszűrésére és megakadályozására van, hogy ne férjenek hozzá a telefonhoz, ha ellopták azt.


Na de a válaszok a kérdésáradatodra:

1. Csak az ismerősöd segítségével lehet megoldani, ő visszaállítja a jelszót, te beírod a telefono, aztán kikapcsolod rajta az iphone keresése funkciót, kilépsz az iCloudjából, majd csinálsz egy sajátot és azzal bejelentkezel, innentől kezdve használhatod a telefont.

2. Valószínüleg lesz egy ilyen sejtésük, de a szerelő nem fog tudni vele semmit kezdeni, felesleges elvinned szervízbe.

3. Igen, igaz amit a szerelő mondott.

4. Vissza csak az ismerősöd állíthatja, senki más nem tudja ezt megcsinálni, az árat tőle kérdezd meg.

2019. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Slussz.
2019. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem lópót?
2019. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!