Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dilemmazok, egy uj telefont...

Dilemmazok, egy uj telefont vegyek, vagy tabletet?

Figyelt kérdés

Vernee thor telom van,sokat netezek vele,szeretem,de az aksijat mar csetelni kellett,es ez is vacakol neha.Ket es fel eves.

Keveset telefonalok,es sms- ezem rajta.A netezes szokta lemeriteni.

Erdemes inkabb egy tabletet vennem,hogy kimeljem a telot?

Ha igen milyet,ne tul draga,de erjen is valamit.Kb.15 koruli van,de azon csak filmet jo nezni,netezeshez lassu.

Vagy inkabb egy uj telot vegyek,ezt meg elteszem tartalekba? Ha igen,milyet 40 e korul?Koszi.


2019. jan. 23. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha lenne egy tableted és a telót tényleg csak telefonálásra, meg SMS-sre használnád csak mellette, akkor én a helyedben tabletet vennék.

Hogy most pontosan milyet 40 000 körül, az egy jó kérdés, ebben sajnos nem tudok segíteni, annyira a tabletek világát nem ismerem. :) De majd biztos fognak ajánlani valamilyet!

2019. jan. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 repulo ***** válasza:
40.000 körül, főleg alatta a tablet nem javasolt vétel.(szerintem)
2019. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!