Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kihangosítva telefonálna...

Miért kihangosítva telefonálnak sokan?

Figyelt kérdés
Vagy olyan nagy az emberek bicepsze, hogy nem tudják a telefont a fülükhöz emelni, vagy nehéz tartani vagy csak rossz a hangszóró és kihangosítva tudnak beszélni? Kíváncsi lennék.

2019. jan. 24. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nem olyan gyakori jelenség ez. Vagy egy kezemen megtudnám számolni hányszor láttam ilyet az utcán.

Otthon én is szoktam. Pakolok, főzök, játszok gépen, úgy praktikusabb.

2019. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy sokan nem is értenek hozzá, és nem tudják, hogy mi a különbség a kihangosítás és a normál hangszóró között. Tehát a fülén van a telefon, de kihangosítva.
2019. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Valaki meg annyira önző, hogy fel sem fogja, hogy a buszon nem szabad ezt csinálni és most is 2 üléssel mögöttem így telefonál. Az is lehet, nem hallja normális üzemmódban. De ha nem jópofizna a telefonban 20 perce, mert unatkozik, megérteném. De ezt teszi. Szimplán nincs figyelemmel senkire körülötte. Önző.

Ilyen is van.

2019. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szirty ***** válasza:
100%

Nem nagyon látok ilyet.

De a magamutogatás, divatmajomkodás egyik eszköze lehet. :)

2019. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
mert sokan félnek a rákkeltő hatásától
2019. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
23%
Pff, amióta van funkciója a telefonoknak hogy ki lehet hangosítani, azóta még egyszer sem tettem a fülemhez. Egyrészt rákkeltő, a másik hogy a fülnek sem tesz jót és kihangosítva jobban hallom. Általában nincsenek olyan hívásaim amiket titkolni kellene, de ha olyan van akkor félre vonulok. Általában maximum 1 percet szoktam beszélni, azt is csak akkor ha nagyon muszáj.
2019. jan. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szirty ***** válasza:
100%

A mobiltelefon rákkeltő hatása nem bizonyított.

1999-ben már kb egymillió mobiltelefon használó volt. Az azóta eltelt évek alatt a rákos megbetegedések száma nem igazolja ezt a félelmet.


A nyilvános helyen kihangosítóval beszélő mobiltelefon felhasználók talán inkább feltűnési viszketegségben szenvednek...

2019. jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rákkeltő, aha. Lassan be lehet zárni az egyetemeket.
2019. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Rákkeltő, aham. Azért abban nem gátol meg, hogy egész nap fogdossátok, meg még a budira is magatokkal viszitek.

Inkább magamutogatás, illetve az önzőség, amik már szóba kerültek.

2019. jan. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!