Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aliexpressrol iphont rendelni?...

Aliexpressrol iphont rendelni? Esetleg tapasztalatok vagy velemeny?

Figyelt kérdés
Jo jo most biztos mindenki azzal jon, h: “jajj, hat vegyel itthon oke h dragabb de ne vegyel kinait” es a tobbi. De azert kivancsi lennek, nert manapsag pl egy 8-as kesz penzkidobas, ha azt nezzuk h mennyibe kerul. Jelenleg is iphonom van. Volt olyan ismerosom aki aztmondta, h az ismerose onnan rendelt es tok jo, de latol olyan videokat is, amikben ilyen full kamu iphone az egesz. Velemeny v tapasztalat?
2019. jan. 25. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Hamis iPhone-t fogsz kapni.
2019. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

kaphatsz hamisat.. ennyi..


de eredetit is nagyon szeretik a szifont mindenkinek az van kinn.

2019. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Én nem merném megkockáztatni, ha netán iPhone klónt vagy hasonlót kapsz, miként bizonyítod videóval, stb-stb...

Olvastam én már olyat is, hogy menet közben mást tettek a csomagba (hogy az illető honnan tudta, melyik postán cserélték ki, azt nem tudom)

2019. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Kínából is lehet eredeti iPhonet venni de kifoghatsz hamisítványt is. Viszont egyáltalán nem éri meg, mert hiába olcsóbb, fennakadhat a vámon, aminél nemcsak a vámot de még az áfát is rászámolják és akár még drágábban is kijöhet, mintha itthon vetted volna. Ráadásul ha meghibásodik, nem biztos, hogy itthon is érvényesíthető a garanciája, ergo vissza kéne küldened Kínába.
2019. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
Az Aliexpress egy piactér, ahol kismillió eladótól vásárolhatsz. És éppen úgy mint a rendes piacon, az eladók között hatalmas különbségek lehetnek...
2019. jan. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!