Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P20 telefonomon kisfiam...

Huawei P20 telefonomon kisfiam valamit elallitott?

Figyelt kérdés

Alig van hang rajta, maxra felnyomva is.

Eddig sosem vette el tőlem, csak 11honapos..

Nemtudom mit állított el.


2019. jan. 26. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Legalább ne írtad volna ide hogy egy 11 hónapos gyerek elveszi tőled a telefont !!!
2019. jan. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs téli nyállal a hangszóró ??
2019. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2# nincs. :/ már végig néztem a telefont amennyire tudtam,nem találok semmit. El sem ejtette, max 2 percet ha nála lehetett, de lehet ha annyit sem..



Egyes, miért hazudjak?:D LOL... Vagy nincs gyereked, vagy beképzelt tökéletes szülő vagy. 😂😂😂

Képzeld igenis elvette, nem közvetlen tőlem,( ágyról) lehet h ez félreertheto volt. Sőt biztos. De ez nem gyerekvallalas kategória, ha védtelen/fáradt anyára vadászok kérlek faradj át oda kedvesem! :)

2019. jan. 26. 12:53
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és h örömöd legyen kedves egyes, meg adtam a zöld kezét neked 😂😂
2019. jan. 26. 12:54
 5/8 anonim ***** válasza:

"Alig van hang rajta, maxra felnyomva is"

Milyen hang?

Külön hangerőt lehet beállítani a csengőhangnak, a média hangerejének(zene,játékok stb.),a riasztás vagy hívás hangerejének.

Mindegyiket maxra állítottad?

2019. jan. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tudom, minden max hangerőn van. :/

Csengo és média hang is.

2019. jan. 26. 14:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Teszt kedvéért töltsd le a precise volume appot és abban húzd középre az összes csúszkát, majd maxra. Ha egy csúszkával indúl, lesz egy "show more" opció alatta, ami előhozza a többit.


[link]

2019. jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, végül lefrissitettem és helyre állt a gond.

Nagyon rendes tőled!

2019. jan. 26. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!