IPhone vs Samsung?!

Figyelt kérdés
esettanulmanyt kellene irjak de nem talalok semmi kezzelfoghato informacciot! valaki tudna segiteni ?egy par jo linket elfogadnek aki tud segiteni

2019. jan. 27. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Noki a legjobb
2019. jan. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 repulo ***** válasza:
2019. jan. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 repulo ***** válasza:

Na mégegyszer.

[link]

2019. jan. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
magyar oldalak kellenenek xD :DD s nekem az kellene hogy honnan indult a samsung es az iphon is es hogy most hol tart, melyik a jobb es hogy miert veszik,mi a strategiajuk
2019. jan. 27. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Bocs, de ha ilyen jellegű cikket akarsz írni, nemzetközi cégekről, az a minimum, hogy képes legyél angol forrásokat is használni.

Ha magyar cikk kell, pont arról, amit te akarsz megírni... nos, jobb helyeken ezt hívják plágiumnak.

2019. jan. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nehéz kérdés őszintén szólva

nekem iPhone van

mert jobban tetszik az ios

engem ilyen érvekkel h nem tudom átszabni a menüt meg izé hozé nem lehet meggyőzni

meg h nincs sd kártya foglalat

mert amióta iost használok nem rájöttem hogy mennyire felesleges azok a dolgok amiket androidon lehet.

volt szerencsém haver által nyomkodni az s8 at

és levadászom az anyámat de megtetszett az a telefon

az egyetlen dolog ami zavar , ami az android hülyesége hogy van külön főképernyő és nem egyből menü. kérdem én miért jó ez

iphonenál a visszalépkedés ami egy suhintás ez annyira kényelmes , nem tudom h levan védve e az ötlet

de ha lenne androidon is akk elgondolkodna az ember egy Samsung telon

2019. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!