Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt olyan aki elöször...

Van itt olyan aki elöször vesz okostelefont?

Figyelt kérdés
2019. jan. 27. 14:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Ès ha igen mièrt?
2019. jan. 27. 14:36
 2/6 A kérdező kommentje:
Ès ha igen eding mièrt nem vettèl okostelefont?
2019. jan. 27. 14:37
 3/6 Szirty ***** válasza:
100%
Én még soha nem vettem okostelefont, nem tudom ez beleszámít-e.
2019. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
És mire méssz vele ha valaki most vesz először?
2019. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem vettem még, mert nem szükséges.

Nekem nem kell munkahelyre járni, saját főnököm vagyok, nem kell útközben Facebookozni sem (igaz, egyébként sem lennék Zuckerberg alázatos kiszolgálója, személyes adataim átnyújtásával stb.).

Otthon meg 40 collon nyomulok egész nap.

2019. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem régen vettem, rábeszéltek, de minek, máig nem tudom... Otthon és a munkahelyen is gép van, szerencsés vagyok, mert annyit vagyok gépen amennyit akarok a cégnél. Vettem okostelefont, de semmi értelme, mert napokig otthon pihen, sem fészbukot, sem ímélt, sem yutubot, de semmit az égvilágon nem nézek rajta. :D Mondjuk nem volt drága, csak épppen tök fölösleges. :)
2019. jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!