Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6-ból hogy hozható ki...

IPhone 6-ból hogy hozható ki a leghosszabb üzemidő 100%-os akkumulátor kapacitással?

Figyelt kérdés
Vettem egy iPhone 6-ot ami használt (még mielőtt valaki lehurrogna nem milliárdos családból származom hogy xr meg xs maxom legyen) és rakattam bele egy 100%-os aksit piti összegért ugyanis amikor megvettem 74%-os volt, na most az új aksival hogy tudom kihozni belőle a legjobb üzemidőt? Arra gondolok hogy egy átlagos napot reggel6-tól délután 5-ig kibírjon.

2019. jan. 28. 17:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

MINDEN netes dolgot kapcsolj ki/tilts le! Fosbúk, GPS, frissítések, térképek,...

Kevés fotó, videó és játék! Vagy semmi!

2019. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Simkartya ki wifi lekapcsol Bt kikapcsol GPS kikapcsol
2019. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
0%
Azta meglepődtem :O samsung a8-am van nyomkodom tényleg egész nap facebook google chrome insagramm és simán bírja az aksi
2019. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Wi-fi-t tényleg érdemes kikapcsolni, sokat lehet vele spórolni, kijelző fényerejét minimumra venni, Bluetooth kikapcsolásával is sok energiát lehet spórolni.

Beállításokban kapcsold ki, hogy alkalmazásokat tudjon frissíteni a háttérben.

Mobil adatforgalmat tedd 3G-re, lassabb lesz mint 4G, de kevésbé fog merülni.

Alkalmazáskezelőben nézd meg, mi fut a háttérben aktívan és tiltsd le.

2019. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Új akkuval ki kellene bírnia normál használat mellett 1,5-2 napot. Gyári akkut tettek bele vagy valami utángyártott vacakot? Utóbbi esetben nem csoda, ha nem bír ki egy napot se.
2019. jan. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Utángyártott de ugyanúgy 1810 milliamperes és elvileg nem tud semmivel se kevesebbet.
2019. jan. 29. 10:30
 7/15 anonim ***** válasza:
Bármire rá lehet írni, hogy 1810 mAh. Attól még lehet, hogy csak a felét tudja.
2019. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hivatalos apple szervízben csináltattam, tehát õk szerezték be, annyit mondtak hogy annyi a különbség hogy az utángyártotton nincs rajta az apple logó.
2019. jan. 29. 19:14
 9/15 anonim ***** válasza:
Hivatalos, aha :) A hivatalos szervizt istyle-nak hívják és ott csak gyári cuccokat szerelnek be.
2019. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
És szerinted miskolcon az almavilágban nem ugyanazt csinálják amit az istyle-ban te hihetetlenül okos gyerek
2019. jan. 29. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!