Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6-ból hogy hozható ki...

IPhone 6-ból hogy hozható ki a leghosszabb üzemidő 100%-os akkumulátor kapacitással?

Figyelt kérdés
Vettem egy iPhone 6-ot ami használt (még mielőtt valaki lehurrogna nem milliárdos családból származom hogy xr meg xs maxom legyen) és rakattam bele egy 100%-os aksit piti összegért ugyanis amikor megvettem 74%-os volt, na most az új aksival hogy tudom kihozni belőle a legjobb üzemidőt? Arra gondolok hogy egy átlagos napot reggel6-tól délután 5-ig kibírjon.

2019. jan. 28. 17:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem, te hihetetlenül okos gyerek. Egy borsodi putriban mire fel várod el hogy gyárit kapj? Főleg "piti összegért". Ha ugyanazt csinálnák mindenhol aminek benne van a nevében az alma, nem küldték/hordták volna fel az emberek Pestre tavaly amíg tartott a kedvezményes csereidőszak, hanem helyben elintézték volna, nem gondolod?
2019. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A miskolci Almavilág honlapja: "Független Apple szaküzlet és garancián túli szerviz"


Te nagyon okos :)

2019. jan. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat, tévedtem, azóta én is utánanéztem. De most akkor az utángyártott akkumulátor amit ott raktak be a készülékembe semmit se ér? mert reggel 6 tól délután 5 ig,4 óra kijelzőidővel kibírja fél fényerőn végigmegy vele a telefonom átlagos használat mellett. vagy ez kevésnek számít?
2019. jan. 31. 15:08
 14/15 anonim ***** válasza:
Kínai gagyi, ne várj tőle sokat. Az is csoda, hogy működik és nem tett kárt a telefonodban. Bár még az később is előfordulhat. Nem véletlenül olcsó. És az eredeti sem véletlenül kerül annyiba, amennyibe.
2019. jan. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Utángyártott 8000 Gyári 13000 így van árazva náluk, tehát még az utángyártottal se úsztam meg olcsóbban sajna :(
2019. jan. 31. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!