Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi volt a legrosszabb okostele...

Mi volt a legrosszabb okostelefonod amid valaha volt?

Figyelt kérdés
Nekem Huawei p8lite
2019. jan. 28. 18:24
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
93%

#8: Szintén Samsung J5-öm van, több mint 2 éves. Soha nem volt semmi baja. Aksija még mindig szuper pedig rengeteget használom, nem lassú, nem fagy le, nincs tele a memória, a kamerájával is meg vagyok elégedve. Szóval egy rossz szót nem tudok mondani rá. Egy ideig még biztos marad ez a telefon, mert nagyon szeretem.

Előtte is Samsung okostelóm volt, azzal sem volt gondom, bár annak az aksija gyengébb volt szerintem, azért kellett lecserélni.

2019. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nem volt rossz telefonom, csak jó telefonom borzasztó rossz gyári rendszerrel (értsd: hardverileg rendben, szoftverileg nem). Nem is volt rajta sokáig, miután a kezembe került.

2010 óta van okostelefonom, az első 4, a második 3 évig szolgált, a harmadik most két éves és még legalább két évig a felszereltsége alapján tudja hozni a mindennapi használatra elvárt szintet.

2019. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
83%

Samsung Galaxy A8.

Egy förtelem volt. Az ember elvárná, hogy legalább átlag felhasználásra elég legyen, de még az se. Nem is értem miért váltottam erre, amikor mindig is az S szériáról lépkedtem felfele 1-2 évente...

A kamera kuka, a telefon folyton befagyott, ráadásul a hangszórója gyári hibás volt, majd mint kiderült nem csak az én telefonom volt hibás, hanem kb a piacon lévők 90%-a. Nem hardware hiba mert csere után is kattogott és szaggatott a hangszóró. A samsungot nem érdekelte, hogy egy frissítéssel javítsa a hibát, mert csak egy középkategóriás telefonról van szó.


Órásit csalódtam benne, és pénzt is veszítettem vele. Netről rendeltem és ugye 30 napig pénzvisszafizetési gari. Éltem is (volna) vele. 1 hét után visszaküldtem, majd hosszú csetepaték után, másfél hónapra rá visszakaptam a pénzt, de csak a teljes összeg harmadát...

Ment is a feljelentés ez ügyben.


Szóval ez a telefon másfél hónapnyi stresszel áldotta meg az életemet, ráadásul egy kalap sz.r az a telefon.

Jelenleg s8-am van, de valamiért jobban szerettem a régi s7-esem használatát. Nálam az volt a lista legteteje, az A8 pedig a legalja. (Még a galaxy minit is jobban élveztem anno mint ezt..)

2019. jan. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Utolsó biztos eredeti Samsung Galaxy A8 volt amit te vettél? Nem valami aluljárós gsmből vagy szürke importos helyről vetted?

Ez a klón lehet ilyet vettél: https://www.youtube.com/watch?v=DZqIIb_0cSw

2019. jan. 28. 19:02
 15/34 anonim ***** válasza:
92%

#13 a teljes ár harmadával kevesebbet*


Azért nem kaptam vissza a teljes összeget, mert a forgalmazó szerint nincs hibája. 20 ezer posta díj, adminisztrációs díj, házhoz szállítás meg még egy két dolog...

(Ennyi pénzért magam elvittem volna nekik, az is olcsóbb.)



#14 Értek annyira a telefonokhoz, hogy ne ismerjek meg egy klónt. Az S szériát végig kísértem, meg pár Note-ot is, ismerem nagyon a gyártót.

Angliai forgalmazótól vettem (ami nekem helyben van), és régebben is vásároltam tőlük. (Csak új készülékekkel foglalkoznak).

Nem a bolttal volt a gond, hanem magával a telefonnal.. Azóta bementem elektronikai üzletekbe és kikértem mégegy ilyen telefont. Ugyan az volt a baja. Nem volt klón.

2019. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
ZTE blade 2 , illetve Microsoft telefonok.
2019. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű negatív rekorder nálam a Nokia Lumia 530.


Csúnya szappantartó, gyenge anyaghasználat, használhatatlan kamera, mindez összefűzve az akkor már haldokló Windows Phone rendszerrel. 20 ezer körül volt, ennyiből persze manapság sem vesz az ember minőségi telefont, de még mindig ezerszer jobb kínai csodák vannak. Vagy én anno vettem egy használt Xperia T-t ami egykor csúcs mobilok között volt. Hiába volt sokkal régebbi, még mindig messze többet tudott mint a Lumia.


Igaz eddig 4 okostelefonom volt összesen:

Xperia X8 (Nem volt nagy szám, és még akkor is azt használtam, mikor mások már Galaxy S4-et)

Xperia T (Borzalmas üzemidő, de ezt leszámítva formás, kényelmes kis telefon, rossz gyári rendszer helyett Cyanogenmoddal)

Oneplus 3T (jelenlegi, teljesen más kategória mert újonnan vettem)

2019. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Három rossz telefonom volt eddig: egy 2015-ös Galaxy J1, egy Huawei y3 (nem tudom, mikori kiadás) és egy Redmi 4x. Egyik se volt nálam túl sokáig. Amúgy most Meizu-kat használok és annak ellenére, hogy a legkevésbé ismert márka, a legmegbízhatóbb és legstrapabíróbb telefonjaim ès nem is drágák. Az egyik egy használt M5, ami lassan két éves és annyi baja van, hogy nem jó a hangerőszabályzó gombja (ez jelenleg a tartalék telefonom). Ez nagyon olcsó volt és csak azért vettem, mert gyorsan kellett egy telefon. Illetve most vettem egy M6 Note-ot újonnan, szintén nagyon jó árban. Régebben egy M3 Note-ot is használtam, kicsit több, mint 1 évig, de sikerült olyan szerencsétlenūl leejtenem, hogy használhatatlan lett és nem lett volna érdemes javítattni (már épp lejárt a garancia rá). Amíg használtam, addig azzal sem volt probléma. Sajnos nem volt túl sok szerencsém eddig a telefonokkal, de hátha a mostaniakkal az lesz!
2019. jan. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Smaung Galaxy J5 2016-

Még most is az van, de tele van hibával.

2019. jan. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

#4


18-as vagyok


Elég sok kínai telefonmárka van és vannak köztük jók is. A Vernee éppen pont nem az. Ahogy már írtam is, én már évek óta - egy kis kitérővel, amit nagyon megbántam - csak Meizu telefonokat használok, és ugyan ezeknek a telefonoknak is vannak idegesítő dolgaik, de még mindig a megbízhatóbbak között vannak és ár/értékūket tekintve is nagyon jók. Pár napja vettem egy M6 Note-ot, zsír újat, 42 ezerért. Ezért kaptam 3 GB ram-ot, alumínium házat, 2 Ghz-es processzort, 4000-es akkut (10 óra körüli kijelzőidővel), gyorstöltést, 5.5'-os Fullhd kijelzőt és egy tűrhető szoftvert, ami ugyan kicsit túl van pakolva felesleges dolgokkal, meg nem tökéletes a magyarítása sem, de ez orvosolható. Úgy vagyok vele, ha ez a telefon nekem elmegy 2-3 évet, már főnyeremény. Persze, most pl. lehet ilyeneket írni, hogy nem kap annyi frissítést a telefon, mint a drágábbak, meg a márkásabbak, de ebben a kategóriában szerintem még ez is elfogadható. Szóval, azért nem kell un block leírnia a haverodnak a kínai telefonokat, csak mert eggyel rosszul járt! Nekem is volt sz.r kínai telóm, de ettől még vannak köztük jók, amik simán megállják a helyüket a nagyobb márkák mellett is és erre a Meizu jó példa. Nyugodtan le lehet pontozni, de ez a véleményem!

2019. jan. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!