Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi volt a legrosszabb okostele...

Mi volt a legrosszabb okostelefonod amid valaha volt?

Figyelt kérdés
Nekem Huawei p8lite
2019. jan. 28. 18:24
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

#11, de jó neked. :D Nálam mindennek az ellenkezője történt, és a végére már egy roncs lett. Kb 2 éves volt az enyém is. (márkaboltban vettem)


#13, az A8 (az A6 es a 6+ is) egy nagyon elcseszett telefon, elég csak megnézni a specifikációját. Amikor az A5 2017-et vettem, néztem az A8-at és az A6-ot is kikerekedett szemmel, hogy kb alig jobbak, mint az A5, pedig elvileg annak a nagytestvérei. Plusz akkor voltak frissek, ehhez mérten processzoruk valami röhej. Akkor voltak 100k körül? Úgy látszik, beigazolódott, amit gondoltam róluk. Bár, most, ha jól látom lejjebb ment az áruk...

2019. jan. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Vodafone V845 (Huawei Joy 845). Első okostelefonom volt, 2010-es modell, 20k körül vettem. Azóta sem értem, miért kell gyenge hardverre optimalizálatlan kiadni, még ha olcsó is, csak a baj van vele.
2019. jan. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
63%

iPhone 7...egy éve vettem meg, hivatalos helyről. Gondoltam kipróbálom milyen az iOS. Hát ilyen egy borzasztó gagyi, bazári oprendszert...nagyon kezdetleges. A kijelző is hulladék ennyi pénzért.


De ez még semmi. 1 hónap után elkezdett recsegni a mikrofonja, a másik fél nem hallotta mit beszélek. Aztán a wifit dobálta le folyton meg random kikapcsolt. Nekem aki ezek után azt meri mondani, hogy "mijenmegbizhato az ájfooon nem fos drojid" azt körberöhögöm. Meg is szabadultam tőle hamar. Előtte 3 évig Galaxy S6-om volt, hibátlanul fut a mai napig.

2019. jan. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%

2012-2015: Alcatel OT-995: [link]


Ez volt az első, a végére már nagyon lassú volt, de eleve alsó-középkategória volt már vásárláskor.


2015: Lumia 535: [link]


Katasztrófa a Windows miatt, nem voltak normális appok rá.


2015-2019: Karbonn Sparkle V: [link]


Az időtartamból gondolom látszik, hogy elégedett voltam ezzel a telóval. Belépő szint, de az utolsó 1-2 évet leszámítva minden ment rajta rendesen. Mostanra viszont már nagyon akadoztak az appok.


2019: Xiaomi Mi A2 Lite: [link]


Majd meglájuk, eddig ok.

2019. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

samsung galaxy note 4 és nokia lumia 925


A samu fàjt a legjobban, sokat vártam tőle , az első igazán drága telefonom volt és jó is lett volna(tetszett a sok plusz funkció, toll stb) de hihetetlenül rosszul futott rajta az android ami mindent tönkretett.

2019. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

"Három rossz telefonom volt eddig: egy 2015-ös Galaxy J1, egy Huawei y3 (nem tudom, mikori kiadás) és egy Redmi 4x. "

A redmi 4x miért volt rossz? mi volt a baja? Árukeresőn istenítik

2019. jan. 29. 20:40
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Én kifogtam egy rosszat, szerintem gyári hibás lehetett. Nem azt mondom, hogy rossz telefon, csak nekem nem volt vele szerencsém. Minden márkánál előfordulhat ilyen, úgyhogy különösebb jelentőséget nem tulajdonítok neki.
2019. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a következő bajok voltak vele: kilépkedett az alkalmazásokból (nem néha, hanem rendszeresen), lefagyott többször is, értesítéseket nem jelzett, stb. Üzemidőben jó volt, de ugyanazt az ūzemidőt hozza a mostani telefonom is, csak arra az említett problémák egyike sem jellemző.
2019. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Samsung galaxy s5.Az egész s5-ös pályafutásom úgy kezdődött hogy 1hét után garaciában cserélték mert teljesen kinyúlt a telefon(se kép se hang)

.Fél évvel a megjelenés után már nem bírta prémium létére a sok alkalmazást és elég extreme módon lelassult.Az ujjlenyomatolvasó hol felismert hol nem,1éves kora körül tönkre is ment teljesen.Hangszóróm valami bazári szar minőségű volt(ez igaz minden s9 note9 előtti samsung telefonra).

A mostani note8-amtól se vagyok elragadtatva,a kamerám egyszerűen olyan szar lett hogy olyan minőségű képeket készit mintha nem note 8 hanem valami s3mini lenne, ezt a jelenséget az s7em is produkálta, és egyiknek se karcos a lencséje.

2019. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Samsung Galaxy Mini és egy Archos modell.
2019. máj. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!