Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baj a telefonommal?...

Mi lehet a baj a telefonommal? (nem. Tudok hívást kezdeményezni)

Figyelt kérdés

Folyamatosan ahogy kicsengene kidob,kiírja a hívott szám alá hogy "rádió ki" illetve hogy kapcsoljam ki a repülő módot,ami azért fura mert a repülőgép üzemmód ki van kapcsolva,akkor mi az a repülő mód?

Lg telefonom van.



2019. jan. 30. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

*#*#4636#*#*

USSD kóddal elő hozható az Android teszt menü. Ezen belül (sajnos az LG -nél nem tudom, hogy van pontosan) lesz "Telefon adatai" vagy dual SIM -es telefon esetén "Telefon1 adatai" és "Telefon2 adatai" ezek(ken) belül lehet a GSM rádiót ki/be kapcsolni.


Nálad valószínűleg "ki" állásban lesz, kapcsold át. Mást ne állíts át!!!

2019. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: az USSD kódot tárcsázóba kell begépelni.
2019. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,beírtam rámenten erre ezt írta ki:ez az alkalmazás nem működik a telefonon,illetve a hívász státusz tétlen,pingelés folyamatban ez mit jelent?
2019. jan. 31. 01:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom mit jelent.

Az első része, miszerint ez az alkalmazás nem működik a telefon, ismerős egy LG -ről, ott firmware frissítés után vált működésképtelenné ez a funkció. A második fele viszont ismeretlen számomra.

Annál az LG -nél a gyártó kihagyta az új firmware -ből a támogatást a telefonhoz.


Ha a Te telefonod is frissítve volt, akkor talán csak egy factory reset után lesz jó.

2019. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Illetve a "pingelés folyamatban" önmagában azt jelenti, hogy csomagokat küld valaminek, amitől válaszokat váltanak ki ezek a csomagok, amikre a telefon vár.
2019. jan. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!