Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Micro SIM átalakítás Nano SIM é?

Micro SIM átalakítás Nano SIM é?

Figyelt kérdés
Biztonságos itthon levágni videók alapján?

2019. jan. 31. 07:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Bocs, tudom nem az én dolgom, de ha nem akarod tartani vele a kapcsolatot, miért hagyjátok hogy fizesse a telefon előfizetéseteket? Vagy arra jó? Egyszerűbb lenne, ha arra a pár percre összeülnétek megbeszélni, hogy nyugodtan lemondhatja a ti előfizetéseteket, ti pedig köttök egy újat és számhordozással megtartjátok a mostani telefonszámotokat. Nem is értem. Pár év múlva is fizettetni fogod vele és több éves rég elavult telefonokat fogsz használni, mert az új telefonokban már Nano SIM van? Vagy netalántán szó nélkül szerződést kötsz egy új előfizetésre, ő pedig fizeti a "senkinek" a mostani előfizetésed, mert nem akarsz vele kapcsolatba lépni?
2019. jan. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!