Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek véleménye...

Van valakinek véleménye ezekről a webshopokról?

Figyelt kérdés

turbado.hu, smartshop.hu, 1mobil.hu, terrafon.hu


Megbízhatónak tűnnek mert van végül is székhelyük, csak mégis sokkal kedvezőbb áron árulják a termékeket mint más üzletek. Gondolom külső raktárból szerzik be az árut ezért is olcsóbbak de az hogy bizonyos termékek 30-40 ezerrel is kevesebbe kerülnek mint máshol kicsit elbizonytalanít, de lehet csak én vagyok ennyire gyanakvó.


köszi a válaszokat


Nem igazán tudom melyik témakörbe illene ez a kérdés de mivel elektronikai eszközöket forgalmaznak gondoltam jó lesz ide is.



2019. jan. 31. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy van-e feltüntetve cégnév és cégjegyzékszám. Ha nincs akkor az eleve gyanús. Ha van, egy kis guglizással könnyen utána tudsz járni, hogy kamucég-e, van-e adótartozása, felszámolás alatt áll-e, stb. Ha van lehetőség bankkártyával online fizetni, élj vele, mert ha gond van azt könnyű akár a bolt közreműködése nélkül is visszafordítani.
2019. jan. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyári garancia szerintem egyiknel sincs, csak jó hangzatos maszlag
2019. jan. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 seresdaniel válasza:
Átverik a vásárlókat, aki előre utal nem kap semmit!
2019. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!