Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kell internet a galériáh...

Mucsaröcsöge kérdése:

Miért kell internet a galériához a videók megtekintéséhez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Samsung galaxy s7-em 2 napja csináltam szoftverfrissítést és ma szerettem volna megtekinte egy galériában lévő videót, amit én készítettem és egy felhő a videó elindító. Makd mikor rá megyek azt írja ki a "videó le töltse folyamatban". Ez mitől lehet? :o

#galéria #Videó le töltés
2019. febr. 3. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá internet. A telefonodban kutakodj, mit rontottál el a videó készítésénél, mert a galériához tuti biztos, hogy nem kell semmi. Az a telefonodon van, nem az interneten. Semmi köze hozzá.
2019. febr. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sokszor megesik hogy menti a felhőbe, és csak egy "index" van a telefonon helymegtakaritas céljából. És ilyenkor felhőből tölti le, ha még szeretnéd nézni
2019. febr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!