Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud egy jó telefont...

Valaki tud egy jó telefont ajánlani 100ezer forintért?

Figyelt kérdés
Kb nyárra terveztem lecserélni mostani telefonom. Igazából sok elvárást nem tudok csak hogy jó aksija legyen
2019. febr. 3. 13:14
 1/6 orynk válasza:
Huawei mate 20lite tökéletes telefon nekem pl bevált 4gb-ram 64gb-belső tárhely kirin710 8magos proci 3750 mAh akksi 6.3" kijelzo dual kamera elől hátul ami AI mesterséges intelligenciával van ellátva 90ezer forint-tol már rendelhető
2019. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi 6. Jó telefon, megkapod 40 ezerért, így marad még 60 ezred lángosra.
2019. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Fizetsz nekem százezer forintot, hogy ajánljak egy telefontípust? Nem is rossz.
2019. febr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyár messze van. Addigra még egy csomot csökken az áruk stb! Miért nem mész el,megnézni mi miylen?Euronics,media martkt stb stb
2019. febr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az akksinál ne csak a mAh-t vedd figyelembe. Egy Oneplus 6t 3700-al simán széttrollkodja a 4000+-os telókat mert egyszerűen jó szoftvert pakoltak bele, 10-11 órás screen on time is elérhető.

Youtube tele van tesztekkel, keresgélj ott.

2019. febr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, az árak nyárig még csökkenni fognak, így 64 gigás Sony Xperia XA2 Ultra.
2019. febr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!